Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey 

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Suç

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Cathy Yan

Filmin Oyuncuları: Cristin Milioti, Margaret Qualley, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Sofia Boutella

Filmin Süresi: 109 Dakika

Yırtıcı Kuşlar Fragman İzle

Yırtıcı Kuşlar Özet ve Detaylar

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Harley Quin, Joker’in sevgilisidir. Joker’den ayrılmıştır, ama millet bu ayrılığa inanmamaktadır. Joker korkusundan da ona kimse dokunmamaktadır. Esasında kendisi üniversite mezunu bir psikologdur. Joker ile de akıl hastanesinde tanışmıştır. Harley Quin, Joker’den ayrılığını herkese duyurmak amacı ile onun kolyesini atar, ayrıca büyük bir tesisi de havaya uçurur. Onun Joker’den ayrıldığını öğrenen düşmanları peşine düşmüştür. Çünkü daha önce çok kişinin canını yakmıştır.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Roman Sionis diğer ismi ile Kara Maske, acımasız bir iş adamıdır. İnsanların derisini yüzerek koleksiyon oluşturan, psikopatın biridir. Momtaya başarılı bir dedektif olmasına rağmen, başarılarını hep üstleri sahiplenip terfi almış, kendisi aynı yerde kalmış kadın dedektiftir. Lance, Roman’ın barında şarkı söyleyen bir kadındır. Roman onun iki kişiyi dövdüğünü gördükten sonra, özel şoför olarak yanına almıştır. Roman, Bertinelli ailesine ait anahtar bir elmasın peşine düşmüştür. Bu elması bulmuşlardır. Ancak küçük bir yankesici kız, elması Roman’ın adamından çarpmıştır. Bu kız daha sonra polis tarafından yakalanıp merkeze götürülür. Roman, Harley Quin’in Joker’den ayrıldığını duyunca onu öldürmek için yanına getirtir. Ondan bu küçük kızda ki elması getirirse hayatını bağışlayacağını, ayrıca peşinde olanlarında önünü keseceğini söyler. Quin, karakola düzenlediği bir baskın ile kızı kurtarmak üzeredir. Lance, Momtoya’yı arayarak durumu anlatır. Roman küçük kız için beş yüz bin dolar ödül koyar. Quin kızı bulunduğu hücreden çıkartır. Hapishanenin diğer hücreleri açıldığı için, diğer suçlular Quin’e saldırır. Quin saldıranları atlatır.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Küçük kızla yaptıkları alış veriş sonrası evine yerleşir. Helena Bertineli yıllar önce ailesi gözleri önünde öldürülmüştür. Onu oradan kaçıran bir gangaster tam bir ölüm meleği gibi yetişmiştir. Helena ailesini öldürenlerden intikamını almaktadır. En son olarak, Roman’ın yanında çalışan Jazz kalmıştır. Quin’in evini ödül avcıları ve polis bulur. Evi dıarıdan atılan bir bomba ile havaya uçurulur. Quin küçük kız ile kaçmayı başarır.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Küçük kızı Roman’a vereceğini söyler, buluşma yeri ayarlar. Buluşma yerini öğrenen Lance, dedektif Momtaya’ya haber verir. Buluşma yerine geldiklerinde Jazz, Quin’i uyuşturucu iğne ile uyuşturur. Bu arada oraya Helena gelir. Helena, Jazz’ı öldürerk etkisiz hale getirir. Fakat bir sorun vardır. Roman dışarda bir ordu ile onlara saldırmak için beklemektedir. Dört kadın bu saldırıdan kurtulmak için ortak hareket etmek zorundadırlar. Roman’ın saldırısından kurtulacaklar mı? Elmas ortaya çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yırtıcı Kuşlar Filminden Kareler

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 7.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR