Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yeni Maske Geliyor

1994 ve 2005 çekimlerinde Jim Carrey’nin başrolünü üstlendiği Maske filminin yeniden vizyona girmesi gündemde. Ayrıca Richardson’ un yeni gelecek film için düşündüğü ismin kadın olduğunu da ekledi.

Filmin yapımcısı Mike Richardson , verdiği bir röportajda filmin 25. Yıldönümü onuruna yeniden vizyona girebileceğini belirtti. Richardson; “Eski filmde de olduğu gibi yeni filmde de gerçekten iyi bir komedyen görmek istiyorum. Düşündüğüm bir isim var, fakat adını hemen söylememekte ısrarcıyım. Düşündüğümüz isim için ikna edici olmak zorundayız. Gelecek ne getirir bilemeyiz fakat bazı fikirlerimiz var.”

Hellboy, Tarzan Efsanesi, Ölümsüz Polisler gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Richardson, Maske filmiyle sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Kurgu, yönetmenlik ve Jim Carry’in harika oyunculuğu ile birleşen bu film hafızalara kazınmayı başardı. Kanadalı aktör Jim Carry, Budala Dedektif, The Truman Show, Aydaki Adam, 23 Numara, Salak ile Avanak filmleri ile birçok kez sevenleriyle buluştu. Aynı zamanda toz zerresinden gelen yardım çığlığını duyan bir filin hikayesi olan Horton’da, Hortonu seslendirmişti.

Richardson’un yaptığı açıklamalar “Maske” hayranlarını heyecanlandırdı. Yeniden vizyona gelecek olan film, yediden yetmişe her yaşa hitap etmekte.

 

Yeni Maske Geliyor YAPILAN YORUMLAR