Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Yaşlı Adam – A Score to Settle

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Shawn Ku

Filmin Oyuncuları: Benjamin Bratt, Ian Tracey, Karolina Wydra, Mohamed Karim, Nicolas Cage

Filmin Süresi: 103 Dakika

Yaşlı Adam – A Score to Settle Fragman İzle

Yaşlı Adam – A Score to Settle Özet ve Detaylar

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Frankie, 19 yıl yattığı hapishaneden, yakalandığı ölümcül hastalık nedeni ile çıkmıştır. Hapishanede yatmasına sebep olan olay ise, üyesi olduğu çetenin patronu bir adamı öldürmüştür. Bu suçu Frankie üstlenmiştir. Suçu üstlenirken çete onun geride bıraktığı iki çocuğuna çok iyi bakılacağı garantisi vermiş, aynı zamanda beş altı yıla kadar çıkartacaklarını söylemişlerdir. Fakat olaylar hiç öyle gelişmemiştir. Büyük oğlu öldürülmüştür. Beş altı yılda çıkması gerekirken 19 yıl yatmış ve ancak yakalandığı ölümcül hastalıktan dolayı dışarı çıkmıştır.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Hapisten çıktığında onu oğlu karşılamaya gelmiştir. Oğlu ile 19 yıldır görüşmemiştir. Frankie ilk önce eski yaşadığı evin oraya gider. Burada çeteden arakladığı ve gömdüğü yüklüce parayı alır. Sonra lüks bir otele yerleşirler. Oğlu, Frankie’ye intikam almamasını, onunla beraber vakit geçirmesini söyler. Frankie, oğluna intikamı düşünmediğini kaybolan yıllarını telafi etmek için onunla daha çok vakit geçireceğini söyler. Bu arada Simon isminde bir hayat kadını ile beraber olur. Bu beraberlik ilk başta normal paralı bir beraberlikken, Frankie kadına duygusal olarak da bağlanmıştır. Frankie oğluna ne kadar intikam almayacağım diye söz vermişe de, oğlunun ölümünde sorumlu olanları araştırmaya başlar. Bu araştırma işine çete içinde olan ve en çok güvendiği arkadaşını bularak başlar. Arkadaşı oğlunun ölümünden çete liderinin ve diğer üyelerin sorumlu olduğunu söyler.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Frankie diğer üyeleri tek tek bulmaya başlar. İlk bulduğu çete üyesi ile kavga ederler ve bu adam kaçmayı başarır. Onun yar bere içinde olduğunu gören oğlu ile arası açılır. Bu arada diğer çete üyesini bulur ve öldürür. Oğlu bu arada oteli terk etmiştir. Daha sonra oğlundan yardım isteyen telefon gelir. Oğlunun gönderdiği konuma gider. Oğlu daha önce kullanıp bıraktığı uyuşturucu komasına girmiştir. Oğlunu oaradan alıp otele götürür. Kendine gelmesini sağlar. Oğlu, Simon ile yeni bir hayata başlamasını söyler. Frankie ile oğlu burada ayrılır. Frankie kalan bütün parasını çantaya doldurur ve Simon’u bulur. kalan parayı Simon’a verir.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Çete liderinin yattığı huzur evine gelir. Çete liderinin yıllardır böyle yattığını öğrenir.  Bakım evindeki bakıcı kadın pek ziyaretçisi olmadığını sadece bir adamın ziyarete geldiğini söyler. Frankie eski patronuna bir şey yapmadan çıkar. Çıkışta daha önce kaçan çete üyesi ona ateş eder. Frankie yaralanmasına rağmen bu adamı etkisiz hale getirir. Daha sonra esas sorumlu kişiden intikam almak için yola çıkar. Frankie intikamını alabilecek mi? bu sorunun ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Yaşlı Adam – A Score to Settle filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yaşlı Adam – A Score to Settle Filminden Kareler

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.21 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR