Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Yanlış Missy – The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir

Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Yanlış Missy – The Wrong Missy

Filmin Türü: ROMANTİK, KOMEDİ

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Tyler Spindel

Filmin Oyuncuları: Candace Smith, David Spade, Lauren Lapkus, Molly Sims, Sarah Chalke

Filmin Süresi: 96 Dakika

Yanlış Missy – The Wrong Missy Fragman İzle

Yanlış Missy – The Wrong Missy Özet ve Detaylar

Yaşadığı birçok randevu ardından tesadüf eseri yeni bir randevuya çıkan Tim Morris, hayatının en güzel randevusunu yaşamıştır. Yeni tanıştığı Missy ile hoş sohbetler eşliğinde geçirdiği bu randevu onu etkilemeye yetmiştir. Tim, Missy’i hayatının kadını olarak görüp, onunla tekrar görüşmek için fırsat ararken çalıştığı şirketin Hawaii gezesi mükemmel bir ikinci randevu olarak gözükür. Missy’i davet etme kararını düşünürken bir yandan da arkadaşı bu kadını araştırmaktadır, çıkan sonuçlar ikisini de etkileyecek. Tim, gezi için Missy’e bir mesajla davet sunar, gelen cevap olumlu olur. Mesajlaşmalar bir süre daha devam ederken gezi için sayılı zamanlar kalmıştır. Tim, randevu heyecanı ile uçakta beklerken aslında onun görmediği bir taraf vardır. Attığı mesaj yanlış kişiye ulaşır, daha önce çıktığı, kör randevu da tanıştığı kaçık bir kız isimlerin aynı olması aksiliği ile randevunun gerçek sahibi olur. Bu gerçekle uçakta yüzleşen Tim’in artık elinden bir şey gelemez ve mecburi bir ikinci randevu yaşar. Bu seyahat de onu çılgın bir hafta sonu beklemektedir. Tüm ön yargısı ile kızdan bir an önce kurtulmak isteyen Tim, gezi süresince onun eğlenceli, çılgın, deli dolu yanı ile tekrar tanışır. Peki bu onun hoşuna mı gidecektir, yoksa fikri değişmeyecek midir? Missy tüm enerjik ve özgün ruhu ile gezide eğlenirken, onu üzen bir konuşmayı görür. Filmin ismini de veren Yanlış Missy, acaba yanlış değil de doğru Missy midir?

Tim karakterini David Spade, kör randevunun Missy’sini Lauren Lapkus, bir diğer Missy karakterini ise Molly Sims canlandırıyor. Filmde ayrıca Nick Swardson ve Geoff Pierson isimlerini de görüyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yanlış Missy – The Wrong Missy Filminden Kareler

Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir

Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir

Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 690 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yanlış Missy – The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR