Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Wonder Woman: Kan Bağları – Wonder Woman: Bloodlines

Filmin Türü: Animasyon, Fantastik

Filmin Yılı: 2018 – ABD, İtalya

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Justin Copeland, Sam Liu

Filmin Oyuncuları:  Rosario Dawson, Jeffrey Donovan, Marie Avgeropoulos

Filmin Süresi: 83 Dakika

Wonder Woman: Kan Bağları Fragman İzle

Wonder Woman: Kan Bağları Özet ve Detaylar

Wonder Woman: Kan Bağları filminde; Yüzbaşı dünyaya saldırmak isteyen yaratıklar ile savaşırken, savaş uçağı darbe alır ve hızla düşer. Düştüğü bölge Amazonların gizli adasının olduğu bölgedir. Uçağın düştüğünü gören Amazon prensesi Diana, suya dalar ve yüzbaşıyı boğulmaktan kurtarır. Yüzbaşıyı kendi adalarına götürür. Ada konseyi yüzbaşının hapse atılmasına karar verir. Yüzbaşı erkek dünyasına dönüp uzaydan gelen saldırıyı ve düşmanı haber vermesi gerektiğini söyler. Ancak konseyin kararı değişmez. Diana, yüzbaşıyı adadan kaçırmaya karar verir. Adadan kaçırırken, Amazon kraliçesi annesi gelir. İki kadın amansız bir dövüş yaparlar. Ana kraliçe bu savaşı kazanır, ancak kızının gitmeye kararlı olmasından dolayı gitmesine izin verir. Fakat bir daha Amazon adasına dönemeyeceğini söyler. Diana yüzbaşı ile beraber koruma kalkanını geçerek adayı terk edip erkek dünyasına gelirler.

Wonder Woman: Kan Bağları filminde; Diana, arkeolog Juliana’nın yanına yerleşir. Burada dünya hakkında bilgi sahibi olacaktır. Juliana kızı Vanessa ile beraber yaşamaktadır. Vanessa genç bir kızdır ve annesinin yapmasını istediği şeyleri yapmak zorunda kalan bir kızdır. Zamanla Diana’yı kıskanmaya başlar. Diana’nın artık insanlara yardım için ayrılması gerekmektedir. Süper kahraman olarak hayatına devam edecektir. Kendine bir takma isimde bulmuşlardır. Yeni ismi Wonder Woman olmuştur. Wonder Woman insanlara yardım etmekte, kötüler ile mücadele etmektedir. Bir gün Juliana, ziyeretine gelir. Kızı Vanessa’nın şirkete ait gizli bir maddeyi kötü insanlara satacağını söyler. Wonder Woman’dan onu durdurmasını ister. Diana ve yüzbaşı Vanessa’yı durdurmak için harekete geçerler. Burada Wonder Woman’ı ezeli düşmanı karşılar. Vanessa’yı kurtaracağım derken annesi Juliana aldığı kurşun yarası ile ölür. Kötü insanlar maddeyi almışlardır. Bu madde sayesinde yeni bir ordu kurma hazırlığı yaparlar. İlk denek olarak da Vanessa’yı kullanırlar. Wonder Woman ile Vanessa karşılaşırlar ve Wonder Woman, Vanessa’yı yakalar. Onun vücudunda ki kimyasalı değiştirmek için bir laboratuvara götürür. Laboratuvarda onu iyi edemeyeceklerini söylerler.

Wonder Woman: Kan Bağları filminde; Diana, Amazon adasında Vanessa’yı iyi edebileceğini düşünür. Fakat bu adaya nasıl gideceğini bilmemektedir. Bunun için Julia’nın araştırmalarından faydalanarak, adanın yerini öğrenir. Ancak sisteme giren kötü insanlarda adanın yerini öğrenmişlerdir. Bu insanlar Amazonların gelişmiş teknolojisini almak için adaya doğru yolculuğa çıkarlar. Wonder Woman ve Yüzbaşı’da adaya gelirler. Wonder Woman, Vanessa ile dövüşmek zorunda kalır. Bu arada kötü adamlar yanlarındaki getirdikleri kapsülde güçlendirilmiş Medusa’yı serbest bırakır. Medusa’nın tek hedefi vardır. Amazon Kadınları’nı yok etmektir. Medusa Amazon Kadınları’nı yok edebilecek mi? Wonder Woman, Medusa’yı yenip durdurabilecek mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Wonder Woman: Kan Bağları –  Wonder Woman: Bloodlines filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj ve m1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Wonder Woman: Kan Bağları Filminden Kareler

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.07 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Wonder Woman: Kan Bağları Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR