Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Uslu Çocuklar – Good Boys

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Gene Stupnitsky

Filmin Oyuncuları: Benita Ha, Chance Hurstfield, Jacob Tremblay, LilRel Howery, Molly Gordon

Filmin Süresi: 95 Dakika

Uslu Çocuklar – Good Boys Fragman İzle

Uslu Çocuklar – Good Boys Özet ve Detaylar

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Max, Thor ve Lucas anasınıfından beri arkadaştırlar. Bu üç çocuk ortaokula geçmiş ve 12 yaşına gelmişlerdir. Kendi aralarındaki lakapları ise bastı bacaklardır. Ergenliğe ilk geçiş sorunları ve kendilerini diğer çocuklara kanıtlama istekleri vardır. Bu yüzden yaramaz çocukların gittiği bisiklet parkına giderler bu parkta, okuldaki sınıfta söz sahibi olan çocuklar onlara bira içmelerini söyler. Max bir yudum içer, Thor ise içmek istemez. Oradaki çocuklar Thor’a biberon çocuk lakabını takarlar.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Sonraki gün okulda, sınıfın hakim çocuğu Max’ı yanına çağırır. Ona yarın akşama öpüşme partisi yapacaklarını söyler. Bu partiye Max’ın sevdiği kız da katılacaktır. Ancak çocuklar öpüşmeyi bilmemektedir. Öpüşmeyi öğrenmek için, babasının kesinlikle dokunma dediği drone ile etrafı gözetleyeceklerdir. Droneyi çalıştırırlar ve gözetlemeye başlarlar. Fakat aralarında sen kullanacaksın ben kullanacağım tartışmasından dolayı drone yere iner. Gözetledikleri iki yetişkin kız droneye el koyar. Bastı bacaklar droneyi almayı gittiklerinde kızlar vermez. Bu arada Thor kızlardan birinin çantasını alır. Bu çantada uyuşturucu hap vardır.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Kızlar çanta karşılığında droneyi vereceklerini söylerler. Parkta buluşma ayarlanır. Yalnız bastı bacaklar uyuşturucu hapları vermek istememektedir. Bu yüzden droneyi kızların elinden havalandırırlar. Ancak kontrolü sağlayamayıp okul otobüsüne çarpmasına neden olurlar. şimdi  daha büyük bir sorunları vardır. Babası gelmeden aynı droneden alıp yerine koymaları lazımdır. Bunun için ellerindeki spor kartlarını satılığa çıkartırlar. Ancak gelen adama Thorlar’ın evindeki manken kızı satarlar. Artık paraları vardır, fakat yakın yerde aynı droneden satan yoktur. Drone almak için 7 km uzaklıktaki alışveriş merkezine gitmeleri gerekmektedir. Kızlar ise peşlerinde ve haplarını istemektedirler.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Hapları polise verirler. Drone almak için alış veriş merkezinde onları bir sürpriz beklemektedir. Genç kızlar önce gelmiş ve droneyi almışlardır. Kızlar hapları verirseniz, droneyi veririz derler. Onlar hapları polise verdiğini söyler. Kızlar onlara hap almalarını söyler. Max öpüşme partisine katılması için babasından ceza almaması gerektiğini bilmektedir. Bu yüzden hapları alacağını söyler. Hap satan çocuğun evinde yaşadıkları macera sonucunda hapları almayı başarırlar. Max’ın babası telefon açar 15 dakikaya evde olacağını söyler. Dronu eve yerine koymaları lazımdır.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Kendilerinin bu sürede yetişmesi imkansızdır. Bu yüzden onu uçurarak evde ki yerine koyacaklardır. Evde açık pencere olmadığından baca deliğinden içeri sokarlar bu arada kamera görüş alanı kararır. Evin içinde göz kararı dronu yerleştirirken, evi bayağı dağıtırlar. Babası ve annesi eve geldiğinde Max’a ağır bir ceza verir. Max ve arkadaşları öpüşme partisine katılacaklar mı? bastı bacaklar grubu dağılacak mı? Thor müzikle ilgilenmeye başlayacak mı? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Uslu Çocuklar – Good Boys filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Uslu Çocuklar – Good Boys Filminden Kareler

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR