Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2020 – Fransa, Belçika

IMDB5.2

Filmin Yönetmeni: Julien Leclercq

Filmin Oyuncuları: Eriq Ebouaney, Redouanne Harjane, Sami Bouajila, Samy Seghir, Sofia Lesaffre

Filmin Süresi: 80 Dakika

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Fragman İzle

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Özet ve Detaylar

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Said, kayınpederinden kalan kereste fabrikasını çalıştırmaktadır. Fakat doktora gittiğinde akciğerlerinde tümör olduğunu öğrenir. Tiyatro ile uğraşan baldızı Catherine’ye fabrikayı satacağını kendisinin payını da vereceğini söyler. Kalan para ile kızı Sara’nın Paris’e gidip resim eğitimi almasını istediğini söyler. Sara babası ile yaşayan duyma engelli genç bir kızdır. Mehdi ve dört arkadaşı polis karakoluna uyuşturucu çalmak için girerler. Karakolda mafyaya ait 8 kilo kokaini çalarlar. Bu olay sırasında ikisi karakolda vurulur.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Mehdi malı saklamak için, kardeşi Yanis’i arar. Yanis ile buluştukları yerde, arabayı belli bir süre saklamasını, kendisine de altındaki arabayı vermesini söyler. Yanis bu işe girmek istemese de, abisinin hatırına işe girer. Yanis arabayı, çalıştığı yer olan kereste fabrikasında saklar. Mehdi uyuşturucu mafyası tarafından yakalanır. Uyuşturucunun  yerini söylemeleri için işkence yaparlar. Hatta Mehdinin yanındaki adamın boynunu kırarak öldürürler. Said fabrikada saklı olan arabayı bulur. Yanis’ten bu arabanın ne olduğunu ve içinde ne saklı olduğunu sorar. Yanis mecburen içinde uyuşturucu olduğunu söyler. Said bütün işçileri evlerine yolladıktan sonra, Yanis’i kapalı bir yere kilitler.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Kendisi de kasabaya polise haber vermek için yola çıkar. Yolda ufak bir köy girişinde yanından hızlıca bir araba geçer. Meydanda da adamlar vardır. Köyden birine neler olduğunu sorduğunda, kereste almak için senin fabrikanın yerini sordular. Bizde söyledik der. Said olduğu yerden geri döner. Diğer mafya adamları da peşine takılırlar. İlk giden arabadaki adam fabrikaya ulaşmıştır. Sara’yı ittiği sırada onun kulaklığı düşmüş hiçbir sesi duymamaktadır. Tam silahı ona çevirdiği sırada, Said arkasından yetişerek onu öldürür. Yanis’i olduğu yerden çıkartır. Onlara yakında bulunan çiftliğe gitmelerini söyler. Bu arada diğer adamlar fabrikaya ulaşmıştır. Sara ve Yanis çiftliğe ulaşacaklar mı? Said silahlı bu adamlarla mücadele edebilecek mi? bu sorulara cevap bulabilmek için, Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Filminden Kareler

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.68 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR