Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Platform Sansürsüz 4K İndir

The Platform Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: The Platform

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2019 – İspanya

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Galder Gaztelu-Urrutia

Filmin Oyuncuları: Antonia San Juan, Emilio Buale, Ivan Massagué, Zorion Eguileor

Filmin Süresi: 94 Dakika

The Platform Fragman İzle

The Platform Özet ve Detaylar

‘’Üç tür insan vardır ;yukardakiler, aşağıdakiler ve düşenler’’ bu söz  orta katlardan birinde henüz tanışmamış olan iki kat arkadaşından yaşlı olana aittir ve seyirciler  bu sözle ne demek istediğini filmi izledikçe anlamaya başlıyor çünkü film kendini gizlemek yerine her şeyi açıkça biz seyircilere göstermeyi tercih ediyor .

Her şey baş karakterimiz  Goreng’in diploma alma karşılığında 6 ay hapse girmeyi kabul etmesi ile başlar. Biz buna hapis diyoruz fakat orada kalmakta olan mahkumlar için orası hapis değil ‘’delik’’ tir

Mahkumların bu hapishaneye delik ismini vermelerinin nedeni ise ; mahkumların kalmış olduğu iki kişilik hücrelerin tam ortasında bir delik olması ve bu delikten her gün yemek geçiyor olmasıdır. Her katta sadece bir kaç dakika kalan yemekler ; yukarıdan yani 1. kattan , aşağıya yani en son kata doğru inmektedir ve tüm mahkumlar delikten geçmekte olan tek bir masadan kendi katlarında kaldığı süre boyunca yemek yemektedirler . Peki ama nasıl olurda yemekler yukarıdan aşağıya inerken bitmeyip tüm katların eşit bir şekil de yemesini sağlıyor? Yoksa her kat o kadar da şanslı değil mi?

Filmin ağır yapısından kaynaklı olarak izlediğiniz ilk dakikalar sıkılmaya başlayabilirsiniz fakat konusu sizi dört bir yandan sardıkça filmin bitimine kadar gözlerinizi kırpmıyorsunuz . Eğer hassas bir mideye sahipseniz bu filmi izlerken zorluk çekme olasılığınız oldukça yüksek

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Platform Filminden Kareler

The Platform Sansürsüz 4K İndir

The Platform Sansürsüz 4K İndir

The Platform Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 5.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

The Platform Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR