Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: The Knight Before Christmas

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Monika Mitchell

Filmin Oyuncuları: Andrea Senior, Emmanuelle Chriqui, Josh Whitehouse, Mimi Gianopulos, Vanessa Hudgens

Filmin Süresi: 92 Dakika

The Knight Before Christmas Fragman İzle

The Knight Before Christmas Özet ve Detaylar

The Knight Before Christmas filminde; Sir Cole Orta Çağ’da İngiltere Kral şövalyesi olan genç bir adamdır. Yeni yıla girmeden önce Kral’ın her yıl düzenlediği şahin yakalama etkinliğine kardeşi ile beraber katılır. Şahini yakalamak için şansları yüksek olsun diye ayrılırlar. Cole ormanlık alanda yaşlı bir kadın görür. Kadın yağan kardan üşümüş görünmektedir. Cole, kadına atıyla onu kaleye götürmeyi teklif eder. Yaşlı kadın esasında bir büyücüdür. Cole’ye tam şövalye olması için bir görev verir. Bu görevi Noel gecesine kadar tamamlaması gerektiğini söyler. Cole sihirli bir yolculuğa çıkar. Geldiği yer 2019 yılında Ohio kasabasıdır.

The Knight Before Christmas filminde; Brooke, iyi kalpli, herkese yardım etmeye çalışan bir öğretmendir. Ablası işlerinin çokluğundan dolayı yeğenini parkta gezdirmesini ister. Brooke yeğeni ile parka gider. Burada Noel Baba ve Noel Anne’den çocuklar dilekte bulunmaktadır. Brooke’nin yeğeni de dilekte bulunur. Dileklerinin bir tanesi kendisi için yavru köpek, teyzesi için ise onu üzmeyecek bir sevgili istemiştir. Sir Cole ile Brooke parkta birbirleri ile çarpışır. Birbirlerinden özür dileyerek ayrılırlar. Sir Cole kendisinin şövaye olduğunu söylese de kimse inanmaz. Herkes onun şövalye giysileri giymiş bir oyuncu zanneder. Brooke’nin ablası işini bitirdikten sonra kızını alır. Brooke eve dönerken kar yağışından önünü göremez ve Sir Cole’ye çarpar. Brooke yardım etmek için arabasından iner. Oradan geçmekte olan polis memuru, Sir Cole’yi hastaneye götürür. Hastanede önemli bir şeyi olmadığı ortaya çıkar. Sadece Sir Cole kendisinin şövalye olduğunu söylediğinden, hafızasını geçici olarak kaybettiğini söylerler.

The Knight Before Christmas filminde; Polis hafızası yerine gelene kadar merkezde tutulacağını söyler. Brooke kazadan dolayı hafızası kaybolduğunu düşündüğünden, onu evinde misafir edeceğini söyler. Brooke ve Cole beraber vakit geçirmeye başlarlar. Cole yeni dünyanın bir çok şeyini öğrenmesi gerekmektedir. Cole insanlara yardım etmektedir. Ancak görevini yapıp kardeşinin şövalye yemin törenine dönmesi gerekmektedir. Fakat görevinin ne olduğunu bilmemektedir. Brooke, onun bir şövalye olduğuna inandığından görevini hatırlaması için yardım eder. Cole görevinin ne olduğunu bulacak mı? kardeşinin şövalye törenine yetişecek mi? Brooke ile Cole arasında bir aşk olacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için,  The Knight Before Christmas filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Knight Before Christmas Filminden Kareler

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR