Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tesis – The Facility Sansürsüz 4K İndir

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Tesis – The Facility

Filmin Türü: Bilim Kurgu , Gerilim , Gizem , Korku , Macera

Filmin Yılı: 2012 – İngiltere

IMDB: 4.8

Filmin Yönetmeni: Ian Clark

Filmin Oyuncuları: Aneurin Barnard, Alex Reid, Amit Shah

Filmin Süresi: 80 Dakika

Tesis – The Facility Fragman İzle

Tesis – The Facility Özet ve Detaylar

Gerilim, gizem, korku, macera dolu olan ve bir ilaç firmasının yapmış olduğu bir deneye katılan bir grup insanın yaşadığı dehşet ve korku hikayesini bizlere anlatan The Facility / Tesis isimli yapıt, 2012 yılı İngiltere menşeli bir film olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda bir buçuk saat kadar süren ve takriben 80 dakika süren bu bilim kurgu serüveninde yönetmen ve senarist koltuğuna Ian Clark oturmuş bulunuyor. Chris Larkin, Jack Doolan ve Alex Reid gibi çok önemli bir oyuncu kadrosuna sahip olan Tesis adlı bu filmde kendinizi, korku dolu sahnelerle dolu bir bilim kurgunun içinde bulacaksınız.

Film süresinin kısa olması, sahneler arası geçişin kopuk ve kurgunun vasat olması sebebiyle gişeye çıktığı yıl birçok olumsuz eleştiriye maruz kalan The Facility / Tesis filmi ve ekibi, sinema severlere ilaç deneylerinin insanlar açısından ne denli tehlikeli olabileceğini ve insanlar üzerinde yapılan ilaç ya da tıbbi deneylerin ne kadar riskli olduğunu göstermeye çalışıyor.

The Facility / Tesis adlı filmde, belirli bir para karşılığında, tıbbi bir deneye katılmak isteyen 8 gönüllü kişinin belirli bir yerde(tesiste) geçirdikleri vakti ve olayları sizlere anlatıyor. 2000 pound karşılığında, daha önce denenmemiş ve yeni keşfedilmiş Poug isimli bir ilacı iki hafta boyunca denemek ve klinikte kalmak zorunda kalan bu insanların yaşadıkları korku dolu anlara tanıklık edeceksiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tesis – The Facility Filminden Kareler

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.73 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tesis – The Facility Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR