Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Tehlikeli Nokta - Red Dot Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli Nokta – Red Dot Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli Nokta - Red Dot Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tehlikeli Nokta – Red Dot

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2021 – İsveç

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Alain Darborg

Filmin Oyuncuları: Nanna Blondell, Johannes Kuhnke, Anastasios Soulis, Kalled Mustonen, Thomas Hanzon, Anna Azcárate, Tomas Bergström, Melvin Solin, Johan Hedman, Peter Borossy, Veronica Mukka, Per Mårthans, Melvin Solin

Filmin Süresi: 80 Dakika

Tehlikeli Nokta – Red Dot Fragman İzle

Tehlikeli Nokta – Red Dot Özet ve Detaylar

David adındaki bir adam Nadja adındaki bir kadına evlilik teklifi eder. Evlilik teklifini radyo üzerinden tuvalette yapan David, Nadja’nın tuvalete gelip teklifi kabul etmesiyle başlar. Evliliklerinin ardından birkaç sene geçtikten sonra, ikili sürekli sorunlar yaşamaktadır. Fakat David kendini affettirmek için Nadja’ya dağda kampa götürmek için bir teklif sunar. Nadja bu teklifi kabul edince ikili arabalarıyla yola koyulur.

Yolda benzin istasyonuna uğrayan çiftin karşısına serseri tipli bir kaç kişi çıkar. Ufak bir laf sürtüşmesinden sonra yola koyulmak için arabalarına binen çift, yanlışlıkla tartıştıkları adamların arabasına çarpar. Her ne kadar Nadja gidip onlarla konuşmasını söylese de David dinlemez ve gaza basarak yola koyulur. Çift otel gibi bir yere gelir ve rezervasyonları olduklarını söyler. İşlerini halledip oradan çıktıklarında arabalarının çizildiğini görürler. Tabi bunu o tartıştıkları adamların yaptıklarını düşünürler. Yola çıkan çift, yol kenarında tartıştıkları adamların arabasını görür ve Nadja koşarak gider ve onların arabalarını çizer. Bu gören adamlar Nadja’nın üzerine köpeklerine salsalar da Nadja kaçmayı başarır.

Yola devam eden çift, kamp yapmak için en sonunda bir yere gelirler ve çadırlarını kurarlar. O arada Nadja, David’e hamile olduğunu söyler. Tabi o esnada çadırda bir kırmızı nokta belirir ve işte asıl gerilim bu noktadan sonra başlar. Çiftin peşinde birileri vardır ve onları öldürmek istemektedir. Zorlu yaşam şartlarında peşindekilerden kurtulmaya çalışan çiftin hayatta kalma mücadelesi bakalım hüsranla mı yoksa sevinçle mi sonuçlanacak..

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tehlikeli Nokta – Red Dot Filminden Kareler

Tehlikeli Nokta - Red Dot Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli Nokta - Red Dot Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli Nokta - Red Dot Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.02 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tehlikeli Nokta – Red Dot Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR