Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Tall Girl

Filmin Türü: Komedi, Dram

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Nzingha Stewart

Filmin Oyuncuları: Angela Kinsey, Ava Michelle, Paris Berelc, Sabrina Carpenter, Steve Zahn

Filmin Süresi: 87 Dakika

Tall Girl Fragman İzle

Tall Girl Özet ve Detaylar

Tall Girl filminde; Jodi, küçüklüğünden beri yaşıtlarından çok uzun olan bir genç kızdır. Şimdi 16 yaşında ve liseye gitmektedir. Okul arkadaşlarının büyük çoğunluğu boyunun uzunluğundan dolayı onunla dalga geçmektedir. Jodi bu duruma içerlemekte, ancak elinden bir şey gelmemektedir. Jodi’nin okulda samimi olduğu iki arkadaşı vardır. Dugler, okula süt kasası ile gelen boyu kısa olan, ve Jodi’ye her gün aşkını ilan eden bir genç. Ayrıca sürekli yardımına koşan, onunla dalga geçmeye çalışanlara karşı çıkan bir kız arkadaşı vardır. Jodi, Dugler’in çıkma tekliflerini ret ederken, kendisi için beklediği uzun boylu bir gençtir. Jodi’nin ablası Happer ise tam aksine normal standartlarda ve güzellik yarışmalarında sürekli dereceler alan güzel bir kızdır.

Tall Girl filminde; Ailesi Jodi’nin bu durumuna üzülmektedir. Bir gün öğrenci değişiminden sınıflarına Stig gelir. Stig, İsveçli ve uzun boylu bir gençtir. Jodi onu görünce etkilenir. Fakat rakibi çoktur. Tam yanına gitmeyi düşündüğü sırada okulun diğer kızları, Stig’in masasına gider. Jodi, okulun bütün popüler kızların masaya gittiğini görünce, Stig’in masasına gitmekten vaz geçer. Sonunda Stig’in yanında okulun en popüler kızı kalır. İkisi beraber çıkmaya başlamışlardır.

Tall Girl filminde; Bir gece okuldan iki arkadaşı Jodi’ye çok kötü bir şaka yaparlar ve sonunda dalga geçerler. Sonraki gün o iki arkadaşı ile karşılaşmamak için elinden geleni yapar. En sonunda onlardan kaçarken müzik odasına sığınır. Burada Stig ile karşılaşır. Stig piyanonun başında piyano çalmaya çalışmaktadır. Jodi ona çalmasında yardımcı olur. Sonra beraber çalmaya başlarlar. Bu arada Stig’in kız arkadaşı oraya gelir ve Jodi’nin moralini bozucu şeyler söyler. Stig, bir gece Jodi’yi arayarak beraber müzikal izlemeyi teklif eder. Jodi bu teklifi kabul eder. İkili Duglerler’in evinde müzikal izledikten sonra beraber dışarıda vakit geçirirler. Bu vakit geçirme esnasında öpüşürler. Sonraki gün okulda Stig, Jodi’ye çıkma teklifi yapar. Jodi, kardeşinin güzellik yarışması olduğunu oraya gideceğini isterse onunda gelebileceğini söyler. Stig tamam der. Ancak sözünde durmaz ve gelmez. Bahane olarak da Dugler’in vereceği parti’nin hazırlıklarına yardım ettiğini söyler.

Tall Girl filminde; Dugler’in evde verdiği partiden Jodi erken ayrılır. Sebebi ise Stig kız arkadaşından ayrılmamıştır. Jodi ayrılıp eve gelir. Sonraki gün Dugler ona topuklu güzel bir ayakkabı hediye eder. Dugler’in gözü morarmıştır. Sebebini sorduğunda söylemez. Dugler gittikten kısa süre sonra telefonuna bir video gelir. Videoda Stig onunla dalga geçtiğini ve daha bir sürü aşağılayıcı şey söyler. Dugler olaya müdahale eder ve kavga ederler.

Tall Girl filminde; Jodi akşamki okul balosuna katılmaya karar verir. Ablasının aldığı güzel elbiseyi ve Dugler’in aldığı ayakkabıyı giyip partiye gider. Bu arada partinin en iyi çifti seçilmiştir. Bu çift Stig ve kız arkadaşıdır. Happer çiftin taçlarını verir. Bu arada Jodi salona gelir. Mikrofonu eline alır ve hislerini en iyi şekilde izah eder. Bundan sonra partiden ayrılır. Stig peşinden koşar. Jodi ile Stig sevgili olacaklar mı? Jodi aşkı bulduğunu söylemişti, aşkı kim? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Sitemizden Tall Girl filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tall Girl Filminden Kareler

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.20 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR