Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Sam Liu

Filmin Oyuncuları: Amy Acker, Diedrich Bader, Jason Isaacs, Tara Strong

Filmin Süresi: 84 Dakika

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Fragman İzle

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Özet ve Detaylar

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Sonişka peşinden koşan zorba çocuklardan kaçmaktadır. Sweetlane onu korumak için peşleri sıra koşmaktadır. Sonişka tarlalar içinde saklanır. Sweetlana diğer zorba çocukları yakalar ve en zorbasına bir yumruk atarak uzaklaştırır. Zorba çocuk kız olmasaydın ben sana sorarım der. çocuklar uzaklaşınca Sonişka ortaya çıkar. Sweetlana, Sonişka’ya artık diğerleri ile karşılaşması gerektiğini, onu her zaman koruyamayacağını açıklar. Sonişka onlardan korktuğundan kaçmadığını, onlara zarar vermekten korktuğu için kaçtığını söyler. Traktörü tek başına havaya kaldırır. Sweetlana’yı tutarak beraber havaya uçarlar. Bu gösteriden sonra, Sweetlana onun devlete gitmesini gerektiğini söyler.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Superman artık Rus devleti için çalışan bir adamdır. Kısa zamanda büyük yapılması gereken işleri yapmalarında yardımcı olur. Devlet başkanı onu evladı gibi görmektedir. Kısa sürede ünü ve yaptıkları bütün dünya tarafından duyulmuştur. Amerikalılar onu durdurmak ve onun ayarında bir yaratmak için Luthor ismindeki bir iş adamından yardım ister. Luthor kendi uydularından birini şehir merkezine düşürmelerini ister. Eğer Superman gerçek ise onu durduracaktır. Uydu tam insanların üstüne düşeceği sırada Superman onu durdurup denize atar. Bu arada Lothour’un gazeteci karısı ile karşılaşırlar. Gazeteci onunla röportaj yapmak ister. Ancak o röportaj teklifini kabul etmez. Akşam Luis Lane terasta sigara içerken Superman gelir. Biraz ülkelerin zalimliklerinden konuştuktan sonra, Lena onun liderinin de binlerce muhalif masumu öldürdüğünü söyler. Superman onun dediklerine inanmaz. Lena ona bazı belgeler gösterir.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Superman uçarak Sibirya bölgesine gelir. Oradaki hapishaneye girer. Buranın bir hapishaneden ziyade suçsuz mahkumların ölümüne çalıştırıldığı bir maden olduğunu görür. Küçük çocukluk arkadaşı Sweetlena’da bu mahkumlar arasında ve ölmek üzeredir. Superman ne olduğunu Sweetlena’dan öğrenir. Çok sevdiği devlet başkanın bir diktatör olduğunu anlar. Devlet başkanını öldürerek onun yerine geçer. Kendi düzenini kurmaya başlar. Lohtor, onun DNA’larını kullanarak yeni bir Superman yapar. Yeni yapılan Superman ona saldırı düzenler. Superman, Amerikan yapımı Superman’i yener.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filminde; Lohtor, Batman’ı onun üzerine yollar. Batman onun memleketinde kaos çıkartmaya çalışır. Lohtor’dan aldığı destekle onu etkisiz hale getirir. Amazon Prensesi Diana Superman’i kurtarır. Ona barış için elçilik yapabileceğini söyler. Superman kabul etmez. Diana, artık ona inanmadığını onunda diğer diktatörlerden farkı olmadığını söyler. Superman yanındaki sanal beyin makinesi ile Amerika’ya savaş açmaya karar verir. Superman ile Amerika arasında savaş olacak mı? Bu sorunun cevabını öğrenebilmek için Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Superman: Kızıl Evlat – Superman Red Son Filminden Kareler

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 773 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR