Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Suç Kraliçeleri – The Kitchen

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Andrea Berloff

Filmin Oyuncuları: Domhnall Gleeson, Elisabeth Moss, James Badge Dale, Melissa Mccarthy, Tiffany Haddish

Filmin Süresi: 102 Dakika

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Fragman İzle

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Özet ve Detaylar

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; 1978 yılında Hell’s Kitchen’de yaşamak çok kolay değildir. Varoş bir semt olan bu yerde İrlandalı bir çete hakimdir. Dükkanları koruma karşılığında para almaktadır. Çeteyi küçük Jack yönetmektedir. Kathy, Clare ve Rubhy’in kocaları da İrlandalı olduklarından bu çeteye çalışmaktadır. Yaptıkları bir market soygunu sonunda yakayı ele verirler. Mahkeme sonucu 3 yıl ceza alırlar. Ev hanımı olan eşleri zor durumdadır. Çete biz size bakarız demiştir, ancak yolladıkları para çok azdır.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Ayrıca Kathy’in iki çocuğu vardır. Rubhy’in eşi küçük Jack ile kardeştir ve kayın validesi onun siyahi olmasından, dolayı sevmemektedir. Kadınlar geçinmek için iş ararlar ancak iş bulamazlar. Üç kadın birleşip küçük Jack ile konuşmaya karar verirler. Küçük Jack onlara daha fazla para vermeyeceğini söyler. Sonunda bu üç kadın dükkanları koruma ve tahsilatı yapma işine girerler. Bu yüzden Küçük Jack ile kapışırlar. Küçük Jack, Clare’ye tecavüz edeceği sırada, Clare’yi eskiden beri seven psikopat eski asker öldürür. Cesedi parçalayıp nehire atarlar.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen filminde; Üç kadın semti yönetmeye başlamışlardır. Bu arada karşılaştıkları engelleri de aşmayı başarırlar. İnsanlara güvenlik ve iş imkanı sunarlar. İşleri büyüdükçe göze batmaya başlarlar. İtalyan mafyasının korumasında olan mahalledekileri de kendilerine bağlarlar. İtalyan mafyası kadınlarla görüşüp anlaşma yapar. Bu arada kocasından sürekli dayak yiyen Clare, yeni sevgilisinden adam öldürmeyi öğrenmiştir. Fakat bir sorunları vardır kocaları erken tahliye olacaktır. Kocaları bu işi yapmalarına göz yumacak mı? Clare’nin artık yeni bir sevgilisi vardır, kocası ayrılığı kabul edecek mi? Rubhy’in kocasının ailesi eskiden çeteyi yönetiyordu, tekrar işlerin başına geçmek isteyecek mi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Suç Kraliçeleri – The Kitchen filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Filminden Kareler

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

Suç Kraliçeleri - The Kitchen Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.63 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Suç Kraliçeleri – The Kitchen Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR