Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Stajyer – The Intern Sansürsüz Full İndir

Stajyer - The Intern Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Stajyer – The Intern

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2015 – ABD

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Nancy Meyers

Filmin Oyuncuları: Anne Hathaway, Christine Evangelista, Nat Wolff, Rene Russo, Robert De Niro

Filmin Süresi: 121 Dakika

Stajyer – The Intern Fragman İzle

Stajyer – The Intern Özet ve Detaylar

Yönetmen koltuğunda Nancy Meyers’i gördüğümüz The Intern güçlü kadrosu ile dikkatimizi çekiyor. Başrollerinde Robert De Niro, Anne Hathaway paylaşırken yardımcı oyuncu rollerinde Rene Russo, Anders Holm’u görüyoruz. Oyuncu kadrosunun bizi hayal kırıklığına uğratmadığı bu yapım izleyenlere keyifli dakikalar sunuyor. İki saatlik filmi izlerken sıkılmamak filmin akıcılığını gösteriyor. Yapım komedi, dram türünde geçse de genellikle seyirciyi hüzne boğmayan bir şekilde ilerliyor. Peki filmde neler oluyor?

Film iki ana karakterden ve onların hayatlarının kesişmesinden yola çıkarak ilerliyor. Ben Whittaker yetmiş yaşında emeklilik hayatı süren bir insandır. Eşini kaybetmesi Ben’i farklı aktiviteler yapmaya itmiş ve Ben hayatta yalnız hissetmemek, sıkılmamak için her şeyi denediğini söylemektedir. Bütün bu uğraşlar Ben’i istediği bir hayatın içinde tutmamakla beraber Ben, yeniden çalışmayı düşündüğü zamanda karşısında kıdemli stajyer arandığının ilanını görür. Kıdemli olduğu konusunda hiç şüphe duymayan Ben işe başvurur ve bütün aşamaları başarıyla geçerek işe kabul edilir. Ben’in kimin stajyeri olacağı da belirlenmiştir, bu kişi şirketin kurucusu Jules Oustin’dir. Sınırlı zamanda çok iş yapmaya çalışan Jules tempolu çalışmasına ayak uyduramayacağını düşünmesinden dolayı Ben’le çalışmaya başlarda sıcak bakmaz. Ben yetmiş yaşında olmasına rağmen dinamiktir ve iş için fazlasıyla yeterlidir. Bu yeterliliğini kısa zamanda Jules’a gösterir. Jules hem özel hayatında hem de iş hayatında sıkıntılar yaşarken Ben ona fazlasıyla yardımcı olur. İkili arasında kuvvetli bir dostluk başlar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Stajyer – The Intern Filminden Kareler

Stajyer - The Intern Sansürsüz Full İndir

Stajyer - The Intern Sansürsüz Full İndir

Stajyer - The Intern Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Stajyer – The Intern Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR