Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: F. Gary Gray

Filmin Oyuncuları: Chris Hemsworth, Emma Thompson, Liam Neeson, Rafe Spall, Tessa Thompson

Filmin Süresi: 115 Dakika

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Fragman İzle

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Özet ve Detaylar

Molly küçük bir kız çocuğu iken, evlerine bir akşam Siyah Giyen Adamlar gelir. Bu adamlar anne ve babasına hiç başka yerden gelmiş bir varlık görüp görmediklerini sorar. Anne ve babası görmediklerini söylerler. Bu arada uyuyan Molly uyanmıştır. Odasında garip ufak bir varlık vardır. Siyah Giyen Adamlar evde başka kim var diye sorarlar. Anne ve babası küçük kızlarının olduğunu söyler. Molly küçük varlığı hemen kaçması için yardım eder. Siyah Giyen Adamlar aradıklarını bulamayınca, Molly’in anne ve babasının hafızasını silerler.

T ve H başarılı Siyah Giyen Adamlar ajanlarıdır. Dünyayı Kobran’dan kurtarmak için Eyfel kulesinde onunla karşılaşırlar. Bu karşılaşmadan sonra T Siyah Giyen Adamlar Londra şubesinin başkanı olur. H ise yalnız çalışarak dünyayı kurtarmaya devam etmektedir.

H ve T’nin Kobran ile karşılaşmasından üç yıl, Molly’in uzaylı varlığı görmesinden yirmi yıl geçmiştir. Molly, okullarını üstün başarı ile bitirmiş. Fakat küçüklüğünde gördüğü Siyah Giyen Adamlar ekibine katılmak istemektedir. Bunun için Siyah Giyen Adamlar’ın izini aramaktadır. Molly sonunda aradığı izi bulmuştur. Siyah Giyen Adamlar’ın merkez binasına girmeyi başarmıştır. Fakat frak edilmesi uzun sürmemiş, hemen yakalanmıştır. Yapılan uzun sorgulardan sonra, başkası adına çalışmadığı ortaya çıkmıştır. Siyah Giyen Adamlar Merkez büro şefi olan kadın, Molly’in hafızasının silinmesini ister. Molly bunun yapılmasını istemez ve Siyah Giyen Adamlar ekibine katılmasının iyi olacağını, bunun için geçerli nedenleri olduğunu söyler. Molly geçerli nedenlerini saydıktan sonra deneme amaçlı olarak Siyah Giyen Adamlar grubuna alınır.

Molly’e kod isim olarak M ismi verilir ve ilk görev yeri olarak, Londra bürosuna görevlendirilir. Molly burada H ile karşılaşır. Yalnız çalışan H yeni görevinde onunla beraber çalışmayı kabul eder. Yeni görevleri bir uzaylıyı korumaktır. Fakat korumakta oldukları uzaylı onun korumasında iken insan görünümüne geçebilen uzaylılar tarafından öldürülür. Öldürülen uzaylı ölmeden önce Molly’e bir şey verir. M bu verilen şeyi kimseye göstermez. Ancak Siyah Giyen Adamlar Londra şubesi görevlileri çatışmayı incelediklerinde, M’ye verilen şeyi görürler. Siyah Giyen Adamlar ve uzaylılar H ve M’nin peşine düşerler. M ve H etkili bir silah olan cismi koruyabilecek mi? Londra şubesindeki ajan kim? Üç yıl önce Eyfel kulesindeki Kobran ile karşılaşan H ve T esasında dünyayı kurtardı mı? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için,  sitemizden Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit – Men In Black: International filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Filminden Kareler

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir

 

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.38 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR