Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret?

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Elise Duran

Filmin Oyuncuları: Alexandra Daddario, Kimiko Glenn, Laverne Cox, Sunita Mani, Tyler Hoechlin

Filmin Süresi: 94 Dakika

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Fragman İzle

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Özet ve Detaylar

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Emma, bir şirketin ürünlerini tanıtma ve pazarlama bölümünde çalışmaktadır. Gittiği şirkette ürünü pazarlamakta başarısız olmuş, aynı zamanda yaptığı hata sonucunda enerji içeceğini tanıtırken çok fazla sallamıştır. İçeceği tattırmak içn açtığında herkesin üzeri batar. Emma böyle bir kötü günden sonra yaşadığı şehre dönmek için uçağa biner. Uçaktaki hostes onun kötü bir gün geçirdiğini anlayıp vip koltuklardaki boşluğa oturtur. Uçak havalandıktan kısa süre sonra hava boşluğuna girer. Emma, uçak hava boşluğuna girdiğinde çok korkar ve yanındaki adama bütün sırlarını anlatır. Uçak havalimanına indiğinde, Emma her şeyi anlatmış, bütün sırlarını karşısındaki adam öğrenmiştir.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Havalimanında erkek arkadaşı ve aynı iş yerinde çalıştığı Garner almıştır. Emma, erkek arkadaşının çoğu davranışını sevmemektedir. Emma sonraki gün işe gittiğinde, şirketin kurucu patronu Jack’in geleceğini öğrenir. Nihayet bütün çalışanların beklediği büyük bir patron gelir. Ancak Emma için büyük bir sürpriz vardır. Uçakta bütün sırlarını anlattığı adam onun patronudur. Emma tanıdığını belli etmez, Jack’te Emma’yı tanıdığını belli etmez. Aralarında ilk başlarda komik olaylar başlar. Emma erkek arkadaşından ayrılır.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Daha sonra patronu Jack ile çıkmaya başlar. Jack bir televizyon programında, Emma ile ilgili bütün bildiği sırları isim vermeden açıklar. Şirketteki herkes Emma ile dalga geçer. Emma bu olaya çok içerler. Jack ile bir daha görüşmeme kararı alır. Jack, Emma’dan özür diler, ama kabul görmez. Emma’nın ev arkadaşları, onun Jack’ten intikam alması gerektiğini söylerler. Hatta bir ev arkadaşı tanıdık gazetici arkadaşı olduğunu onun vasıtası ile intikam alabileceklerini söyler. Emma arkadaşının bu teklifini kabul etmez.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? filminde; Emma, avukat ev arkadaşının dans gösterisine gider. Bu gösteriye Jack’te gelir ve EmmaYa büyük bir sırrını verir. Beraber arkadaşının gösterisini izlerler. Gösteri sonu kulise çıktıklarında, Emma çantasını içerde unutmuştur. Jack, Emma’nın çantasını almak için içeri girdiğinde, gazeteci tanıdığı olan arkadaşı gazeteciyi kulise getirir. Gazeteci, Jack hakkında sorular sormak ister. Emma hiçbir soruya cevap vermez. Bu arada Jack gelir ve gazeteci olayını görünce orayı terk eder. Emma, jack’in peşinden koşar ama Jack af etmez. Jack Emma’yı af edecek mi? Emma’nın iş durumu ne olacak? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Filminden Kareler

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

Sır Tutabilir Misin? - Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sır Tutabilir Misin? – Can You Keep a Secret? Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR