Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Siccin 6

Filmin Türü: Korku

Filmin Yönetmeni: Alper Mestçi

Filmin Oyuncuları: Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Merve Ateş, Sibel Aytan

Filmin Yılı: 2019

İMDB: 7.4

Siccin 6 Fragman İzle

Siccin 6 Özet ve Detayları

Siccin 6 Filminde; Orhan çok sevdiği eşini kaybetmiştir. Bunun üzerine ne olursa olsun yalnız benim sevgili eşime benzesin diyerek, öbür alem varlıklardan birini kaçırır. Bu varlığa eşinin suretini verir. Bu varlığı almak isteyen öbür alem varlıklarını engellemeyi başarır. Fakat öbür alem varlıkları kendi arkadaşlarını dünyadan alamayınca, Orhan’ın yakın çevresine zarar vermeye balarlar.

Siccin 6 Filminde; Yaşar kendi halinde, ailesi ile yaşayan bir adamdır. Ailesinde eşi üç çocuğu, baldızı Canan ve kayınpederi vardır. Yaşar aile içinde bir sorun ile karşılaşmıştır baldızı Canan ona aşık olduğunu söylemiştir. Bu arada üvey annesi ile miras yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Ayrıca  büyük kızı Efsun gizemli ve tuhaf hareket etmektedir. Son zamanlarda ev halkı farklı zamanlarda değişik korkunç varlıklar görmeye başlamışlardır. Bu habis varlıklar Yaşar ve ailesine korkunç şekilde görünmekte, onların kabuslar görmesine neden olmaktadır. Bu habis varlıklar evin sorunlu kızı Efsun’u ele geçirmiş, onun üzerinden evdeki diğer insanlara kötü şeyler yaptırmaktadır. Bu varlıklar Efsun üzerinden dedenin kendini boğmasına neden olmuşlardır.

Siccin 6 Filminde; Yaşar’ın baldızı Canan hastanede bu varlıklar yüzünden kendini ilaç odasına kilitleyerek, istem dışı kullandığı ilaç yüzünden kendine zarar vermiştir. Efsun küçük kardeşlerini, evin avlusunda bulunan kuyuya çağırmaktadır. Küçük çocuklar kuyunun kenarına çıkmışlardır. Bu arada Orhan bu varlıkların insanlar verdiği zararı durdurmak için harekete geçmiştir. Bunu yapması çok kolay değildir. Ölen eşine ait bütün hatıraları yakması ve bu habis varlıklar ile yüzleşmesi gerekmektedir. Orhan bu varlıkların zarar vermesini durdurabilecek mi? Küçük çocuklar kuyuya düşecek mi? Yaşar’ın eşi bu varlıklardan zarar görecek mi? bu sorulara ve akılımıza gelecek daha fazla soruya cevap bulabilmek için, sitemizden Siccin 6 filmini indirip, sansürsüz,1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Siccin 6 Filmden Kareler

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.54 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Siccin 6 Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR