Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2018 – ABD

IMDB: 7.8

Filmin Yönetmeni: John Krasinski

Filmin Oyuncuları: Cade Woodward, Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds, Noah Jupe

Filmin Süresi: 95 Dakika

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Fragman İzle

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Özet ve Detaylar

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Dünyayı yaratıklar istila etmişlerdir. Bu yaratıkların gözleri yoktur. Kesinlikle yok edilemeyecek derecede zırhlıdırlar. Kurşun türü bir şey işlememektedir. Fakat en ufak bir sesi dahi çok uzaklardan duyabilmektedirler. 3 çocuklu bir aile kırsalda izole bir şekilde hayat sürdürmektedir. En büyük kız çocukları işitme engelli olduğundan işaret dilini bilmeleri bir avantajlarıdır. Bu aile kendi arasında dahi işaret dili kullanmaktadır. Marketten işlerine yarar bir şeyler almak için gittiklerinde 4 yaşındaki ufak oğlan çocuğu oyuncak roketi almak ister. Babası ses çıkartacağı için almamasını ister.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Roketin pillerini çıkartıp masanın üstüne koyar. Marketten giderlerken kız çocuğu roketi alabileceğini söyler. Çocuğa roketi verir. Fakat küçük çocuk roketin pillerini de almıştır. Yolda giderken roketi çalıştırır. İlk önde olan baba yetişene kadar yaratık çocuğu öldürür. Aile bu olaydan sonra kendi arasında bir kopukluk yaşar. Anne onu kucağıma alsaydım ölmeyecekti, diye kendini sorumlu tutar. Küçük kız oyuncağı almasını söylediği için kendini sorumlu tutmaktadır. Günlük yaşamlarına sessiz olarak devam etmektedirler. Baba kızın bozuk olan kulaklığını tamir etmektedir. Sonunda yaptığını düşünüp kıza verir. Ancak kız takmayacağını söyler. Baba oğlu ile balık tutmaya gitmek ister. Oğlan dışarıda olmaktan korkmaktadır. Kız babası ile gitmek ister. Babası kıza evde annesine yardımcı olması gerektiğini söyler. Baba ile oğlu balık tutmaya giderler.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filminde; Küçük kız, kardeşinin öldüğü yere gider. bu arada anne evin üst katına eşya çıkartırken bir çiviye takılan çuval, çiviyi dik hale getirir. Hamile olan annenin doğumu yaklaşır. Üst kattan inerken çiviye basar. Elindeki eşya yere düşer. Çıkan sese yaratık eve gelir. Bu arada annenin doğum sancıları da başlamıştır. Yaratık ile evin için de saklambaç oynamaları gerekmektedir. Anne alarm ışıklarını yakarak diğerlerine haber verir. Baba oğlanı havai fişekleri ateşlemesi için yollar. Küçük çocuk havai fişekleri ateşler. Yaratıklar yeni gürültüye doğru gider. Baba eve gidip anneyi bulur. Anne doğum yapmıştır. Baba anne ve yeni doğan bebeği hazırladıkları ses geçirmez odaya getirirler. Fakat dışarda iki çocukları vardır. Baba çocuklarını kurtarmak için dışarı çıkar. Baba çocukları kurtarabilecek mi? Yaratıktan kurtulmanın yolunu bulacaklar mı? Bu soruların cevabını bulabilmek için, Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Filminden Kareler

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

Sessiz Bir Yer -  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 938 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sessiz Bir Yer –  A Quiet Place Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR