Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sahip – Possessor

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – Kanada, İngiltere

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Brandon Cronenberg

Filmin Oyuncuları: Andrea Riseborough, Christopher Abbott, Jennifer Jason Leigh, Sean Bean, Tuppence Middleton

Filmin Süresi: 103 Dakika

Sahip – Possessor Fragman İzle

Sahip – Possessor Özet ve Detaylar

Filmin konsepti, bir kişinin kendisini bir ev sahibinin zihnine yerleştirmesine ve özünde o ev sahibinin bilincini devralmasına olanak tanıyan son teknoloji bir teknoloji etrafında dönüyor. Elbette bu durumda teknoloji, onu yüksek profilli hedeflere suikast yapmak için kullanan şüpheli bir kurumsal varlığın elindedir. Anlatı öncelikle (bu olduğunu ön izleyici biliyorum hakkını sağlayan Cronenberg, bir karakter giriş ile şirketin üst suikastçı, Tasya izler değil kalbin zayıf olacak). Taşya, ev sahibinin vücudunu kullanarak hedeflerini acımasızca ortadan kaldırır ve ardından onlar bertaraf edildikçe ev sahibinden “dışarı çıkar”, böylece fiziksel olarak öldüren kişinin gerçekte sorumlu kişi olmadığına dair hiçbir iz veya şüphe bırakmaz.

Tam olarak bu sürece girdiğini ve başka bir bireye uzun bir süre “sahip olmanın” getirebileceği olası sonuçları erken bir şekilde görüyoruz. Başarılı bir görevin ardından Tasya, zihinsel kapasitesini veya bir bütün olarak kimliğini kaybetmediğinden emin olmak için bir dizi teste tabi tutulur. Bu nüansların birçoğu film boyunca dağılmıştır ve program hakkında daha fazla bilgi verir. Bu ayrıntılar asla hikayeyi tartmaz ve bu girişimin risksiz olmadığını kanıtlar. Yeterince ilginç bir şekilde, daha sonra suikastçilerimizin özel hayatına bir pencere açıyoruz, gördüğümüz gibi, Tasya, ailesiyle yeniden bağlantı kurmak için çaba sarf ediyor … Şu anda ayrı olduğu bir koca ve oğulları. Açıkça görülüyor ki, iki hayatını ve her biriyle birlikte gelen yüzleri hokkabazlık etmekte zorlanıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sahip – Possessor Filminden Kareler

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.57 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sahip – Possessor Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR