Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Recep İvedik 6

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Togan Gökbakar

Filmin Oyuncuları: Furkan Bayraktar, Nurullah Çelebi, Şahan Gökbakar, Somer Karvan

Filmin Süresi: 110 Dakika

Recep İvedik 6 Fragman İzle

Recep İvedik 6 Özet ve Detaylar

Recep İvedik 6 filminde;  Kara Ambar Kamyoncular derneğinden Recep İvedik’e davetiye gelir. Davetiyede Konya’da altıncısı yapılacak olan kuru fasulye şenliklerine davet edilmiştir. Recep İvedik, evden acele bir şekilde çıkar. Kankası Nurullah’ın çalıştırdığı kahveye gelir. Ona davetten söz eder ve ikisinin beraber gideceklerini söyler. Bilet işlerini de Nurullah’a yükler. Nurullah, turizm şirketinde görevli yeğenini arar. Telefonun çok net çekmemesi nedeniyle yeğeni Konya yerine Kenya anlar. Recep İvedik ve Nurullah’tan pasaportlarını ister. Ne olduğunu anlayamadan kendilerini Kenya’ya gidecek uçağın içinde bulurlar.

Recep İvedik 6 filminde; İkili halen kendilerinin Konya’ya gittiklerini düşünmektedirler. Recep İvedik, uçak türbülansa girince uyanır. Uçağa bineli üç buçuk saat geçmesine rağmen varmamalarına şaşırırlar. Uçak görevlisine sorduklarında daha üç saat yolculuklarını öğrenince, Recep İvedik çıldırır. Kadın hostes şok tabancası ile onu etkisiz hale getirir. İkili Kenya’da kalacakları yere varırlar. Dört yıldızlı otel beklerken, çadırlarda gecelemek zorunda kalırlar. Sabah kafile ile beraber tura çıkarlar. Tur sırasında Recep İvedik’in tuvaleti gelir. Tur arabasından inip çalıların arkasına gider. Recep İvedik geç kalınca hayvanların sürü ile göçünü kaçıracaklarını anlayan rehber, arkadaşı Nurullah’a sende arkadaşının yanında kal, biz geçerken sizi alırız der. Nurullah arabadan inince araba hareket eder ve gider.

Recep İvedik 6 filminde; Recep İvedik ile arkadaşı uçsuz bucaksız vahşi ortamda yalnız kalmışlardır. Recep İvedik yolu bulacağını söyleyerek, bir yol tutturur. İkilinin gittikleri yol belli bir süre sonra sona erer. Artık Afrika’nın vahşi ortamında kaybolmuşlardır. Geceyi vahşi doğada geçirirler. Sabah uyandıklarında yanlarında bir goril vardır. Recep İvedik ile goril güç gösterisi yaparlarken, onları gözetleyenler vardır. Hayvanları inceleyen bilim adamları bu üç gorili incelemek için laboratuvara götürmeye karar verirler. Uyuşturucu iğne ile üçünü de bayıltırlar. Laboratuvarda bunlara zeka testi yaparlar. Zeka testlerini goril başarı ile geçer. Onları yakalayanlar demir parmaklı kafeslere kilitlerler. Gorilin yardımı ile anahtarları alırlar ve tutuldukları yerden kaçmayı başarırlar. Recep İvedik ile arkadaşı bundan sonra bir dizi daha macera yaşar. İki arkadaşın yaşadıklarını öğrenebilmek için Recep İvedik 6 filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Recep İvedik 6 Filminden Kareler

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.34 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR