Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Polar Filmi Sansürsüz İndir

Polar Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Polar

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Almanya

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Jonas Åkerlund

Filmin Oyuncuları: Katheryn Winnick, Mads Mikkelsen, Robert Maillet, Sima Fisher, Vanessa Hudgens

Filmin Süresi: 118 Dakika

Polar Filmi Fragman İzle

Polar Filmi Özet ve Detaylar

Polar filminde; Duncan Vizla takma lakabı Black Kaise, dünyanın en iyi suikastçılarından biridir. Duncan, emekli olmaya karar vermiştir ve kendine sakin huzurlu bir yaşam tercih etmektedir. Patronu onu büyük bir tehlike gördüğünden zor bir görev verir. Bu görevi tamamladıktan sonra emekliye ayrılabileceğini söyler. Duncan işini yapmaya odaklanmıştır.

Polar filminde; Ancak patronun değişik hedefleri vardır. Eski suikastçıları ortadan kaldırarak onlara para ödemek istemez. Bu yüzden genç suikastçılardan oluşan bir ekip kurar. Bu ekip eski suikastçıları tek tek ortadan kaldırmaya başlar. Duncan ona verilen görevin esasında bir tuzak olduğunu anlaması çok uzun sürmez. Ortadan kaldırması gereken adamı bulur. Normalde bu adam ve yanındakiler onu ortadan kaldıracaktır. En iyi olmanın avantajı kullanarak oradakileri etkisiz hale getirir. Şimdi peşinde suikastçılardan oluşan bir ordu vardır. Bunlardan kurtulabilecek mi? Duncan patronunun hedeflerine oluşmasına engel olabilecek mi? bu sorulara ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, sitemizden Polar filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde full olarak indirip, izleyebilirsiniz

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Polar Filmi Filminden Kareler

Polar Filmi Sansürsüz İndir

Polar Filmi Sansürsüz İndir

Polar Filmi Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.86 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Polar Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR