Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Paylaş – Share Sansürsüz İndir

 

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Paylaş – Share 

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Pippa Bianco

Filmin Oyuncuları: Charlie Plummer, Danny Mastrogiorgio, J.C. MacKenzie, Nicholas Galitzine, Poorna Jagannathan

Filmin Süresi: 87 Dakika

Paylaş – Share Fragman İzle

Paylaş – Share Özet ve Detaylar

Paylaş – Share filminde; Mandy 16 yaşında bir genç kızdır. Okulunda basketbol takımında başarılı bir oyuncudur. Aynı zamanda gezmeye ve arkadaşları ile eğlenmeyi çok sevmektedir. Yine kalabalık bir arkadaş gurubu ile yaptıkları parti sonunda, kendini sabah evlerinin bahçesinde sızmış olarak bulur. Zar zor eve çıkar odasına çıktığında vücudunun değişik yerlerinde morluklar oluştuğunu görür. Fakat gece ile ilgili hiçbir şey hatırlamamakta, evin bahçesine nasıl geldiğini, morlukların nasıl oluştuğunu bilmemektedir.

Paylaş – Share filminde;  Okula gittiğinde basketbol antrenmanında çok hata yapar. Arkadaşları, onu teselli ederler, akşam biraz fazla kaçırınca bu olanların doğal olduğunu söylerler. Mandy’in akşam telefonuna arkadaşlarından mesaj gelir. Gelen mesajda bir video ve resimler vardır. Bu videodaki kızın ona benzediğini söylerler. Mandy arkadaşlarının yolladığı video ve resimlere baktığında kendisi olduğunu görür. Sonra ki gün okulda, partide beraber olduğu erkek arkadaşlarına durumu sorar. Tatmin edici bir cevap alamaz. Antrenman için soyunurlarken kız arkadaşları sırtında ki morlukları sorarlar. Mandy, partinin sabahında olduğunu, fakat bir şey hatırlamadığını söyler.

Paylaş – Share filminde; Bu arada video ve resimlerden ailesinin haberi olmuştur. Anne ve babası Mandy’nin profesyonel yardım alması gerektiğini ve olayı polise bildirmesini söylerler. Mandy başta kendisi çözeceğini söylese de, anne ve babasının ısrarları sonucu şikayetçi olur. Bu arada o gece olanları hatırlamak için psikoloğa gider. Polis o gece partiye katılan ve Mandy’in samimi arkadaşlarında yedi tanesinin telefonuna el koyar. Bu telefonlardan bir tanesinde, Mandy’in resmi çekilmiştir. Ancak bu resimler yayınlanan resimler değildir. Telefonu ile resmini çeken çocuk göz altına alınır. Kısa süre sonra da serbest bırakılır. Çünkü sadece resimleri çekmiş ama yayınlamamıştır.        Paylaş – Share filminde; Mandy’in şikayetinden sonra, takım arkadaşlarında bazıları ile beraber Mandy’de basketbol takımından atılır. Okulda zorlu bir süreç başlamıştır. Ailesi gezmesine fazla izin vermemektedir. Mandy için zorlu hayat şartları başlamıştır. Bu arada açılan kamu davası kapanmak üzeredir. Olay olduğu gibi kapanacaktır. Ailesini görüştüğü bir avukat basın açıklaması yaparsa, davanın yeniden açılacağını ve daha verimli sonuç alınabileceğini söylemektedir. Yalnız sürecin çok uzun süreceğini de belirtir. Ailesi hemen basın açıklaması yapması gerektiğini söyler.

Paylaş – Share filminde; Mandy ise yapacağı bir basın açıklamasından sonra bu kasabada yaşamalarının çok zor olacağını, hiçbir arkadaşının kalmayacağını anlatır. Ailesi bu duruma çözüm olarak uzaktaki bir kasabaya taşınabileceklerini, orada okula yeniden başlayabileceğini ve basketbol takımına girebileceğini söylerler. Mandy basın açıklaması yapacak mı? Resim ve videoları çeken bulunacak mı? Mandy yeniden basketbol takımına dönecek mi? Tavır alan arkadaşları ile arası düzelecek mi? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden Paylaş – Share filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş – Share Filminden Kareler

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

Paylaş - Share Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş – Share Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR