Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Paradise Beach

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Yılı: 2019 – Fransa

IMDB4.4

Filmin Yönetmeni: Xavier Durringer

Filmin Oyuncuları: Hubert Koundé, Hugo Becker, Mélanie Doutey, Sami Bouajila, Tewfik Jallab

Filmin Süresi: 93 Dakika

Paradise Beach Fragman İzle

Paradise Beach Özet ve Detaylar

Paradise Beach filminde; Bir grup soyguncu bankayı soyarlar. Banka soygunundan sonra polis ile çatışmaya girerler. Bu çatışmada bir polis öldürülür. Çete üyelerinden biri de yaralı olarak orada kalır. Aradan on beş yıl geçer. Soygunda yakalanan Mehdi hapisten çıkar. İlk işi soygunda beraber olduğu arkadaşları ve kardeşini yaşadığı yer olan, Phuket’gelir. Phuket plajları ve turistleri ile ünlü bir sahil kasabasıdır. Kardeşi Hicham’ı bulur. Hicham, Taylandlı bir kızla evlenmiş ve iki çocuğu vardır. Hicham’ın kayınbiraderi kasabada polis şefidir. Kayın pederi ise zengin bir iş adamıdır.

Paradise Beach filminde; Mehdi soygunda beraber olduğu diğer arkadaşları ile burada buluşur. arkadaşları bu sahil kasabasında lüks içinde yaşamaya başlamışlardır. Mehdi arkadaşlarından banka soygunundan payına düşen parayı ister. Arkadaşları hiç paraları olmadığını bütün malların yöre halkından olan karılarının üzerine olduğunu söyler. Hepsinin normalde bir mekanı vardır. Ancak bu mekanlar kendi üstlerine değildir. İki tane barı olan bir arkadaşı barın tekini işletmesi ile beraber vereceğini söyler.

Paradise Beach filminde; Mehdi barın işletmesini alınca, barda çalışan kızları başka bir bar çetesinin kaçırdığını öğrenir. Mehdi diğer bar işletmecilerinden kızları geri ister ve iki grup arasında bir çatışma çıkar. Bu çatışma sonucunda karşı bar çetesi ilk önce, Mehdi’nin çalıştırdığı barı ve diğerlerin turistik yerlerini dağıtır. Mehdi bir arkadaşı ile diğer grubun üyelerini öldürür. Soygun çetesindekiler ailelerini uzak bir yere saklanmaya yollamıştır. Burada Hicham’ın eşi kaçırılır. Tam iki milyon dolar fidye istenir. Hicham’ın kayın pederi bu parayı verir. Bu arada Mehdi’den de şüphelenir. Hicham’ın kayın pederi helikoptere bineceği sırada öldürülür. Bundan sonra olaylar nasıl gerçekleşecek? Bu sorunun cevabını bulabilmek için Paradise Beach filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Paradise Beach Filminden Kareler

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Paradise Beach Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR