Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Özgür Dünya Sansürsüz İndir

Özgür Dünya Sansürsüz İndir

Özgür Dünya Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Özgür Dünya

Filmin Türü: Aile, Macera

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 4.0

Filmin Yönetmeni: Faruk Aksoy, Sevki Es

Filmin Oyuncuları: Gürbey İleri, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan, Murat Serezli, Sami Aksu

Filmin Süresi: 122 Dakika

Özgür Dünya Fragman İzle

Özgür Dünya Özet ve Detaylar

Özgür Dünya Filminde; Aslı babası ile yaşayan genç bir kadındır. Aslı’nın babası bilişim alanında uğraşmaktadır. Bu uğraşları meyvesi vermiş, alışıla gelmişin dışında bir oyun yapmıştır. Yaptığı oyunun tanıtımında oyun hakkında bilgiler verir. Bu bilgilere göre, sanal beyin ile insan DNA’sı birleşerek bir bütün olarak hareket etmektedir.

Özgür Dünya Filminde; Oyunun tanıtımını izleyen ve oyunu inceleyen, bu alandaki kötü adamlar, oyunun çok tutacağını, ekonomik olarak çok para kazandıracağını anlamışlardır. Aslı’nın babasından oyunu almanın yollarını aramaktadırlar. Aslı, babasının oyununu korumak için oyunu oynamalı, sanal beyin ile DNA’sını birleştirerek kötü adamları yenmesi gerekmektedir. Çevresinde bulunan gençler, bir kadının bu oyunda çok başarılı olup, kötü adamları yeneceğini inanmamaktadırlar.

Özgür Dünya Filminde; Aslı’nın oyunu oynaması için artık iki nedeni vardır. Birinci nedeni oyunda başarılı olup kötü adamları yenerek, babasının oyununu kurtarmaktır. İkinci nedeni ise oyunun sadece erkeklere yönelik değil kadınlarında bu alanda başarılı olabileceğini ispatlamaktır.

Özgür Dünya Filminde; Klasik bir yerli film bekleyenleri ters köşe edecek, aksiyonu bol bir yerli film. Sanal dünya ile gerçek dünya bağlantılı aksiyonlu sahneler güzel işlenmiş. Aslı oyunda başarılı olacak mı? bu sorunun cevabını bulmak için, sitemizden Özgür Dünya filmini indirip, sansürsüz, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Özgür Dünya Filminden Kareler

Özgür Dünya Sansürsüz Full İndir

Özgür Dünya Sansürsüz Full İndir

Özgür Dünya Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.79 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Özgür Dünya Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR