Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Madame Claude

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Romantik, Suç, Erotik

Filmin Yılı: 2021 – Fransa

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Sylvie Verheyde

Filmin Oyuncuları: Karole Rocher, Roschdy Zem, Garance Marillier, Pierre Deladonchamps, Annabelle Belmondo, Hafsia Herzi, Joséphine de La Baume, Mylène Jampanoï, Arnaud de Montlivaut, Paul Hamy, Susann Carmen Jagodzinska, Lucile Jaillant, Marie-Claude Lavoie, Tony Martone, Mathilde Moigno

Filmin Süresi: 112 Dakika

Madame Claude Fragman İzle

Madame Claude Özet ve Detaylar

2 Nisan 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Fransa orijinal filmidir. 1 saat 52 dakikalık süreden oluşan film, Fransa’nın başkenti Paris’te çekildi. Yönetmenliğini Sylvie Verheyde yaparken, senaryosunu da Sylvie Verheyde kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Karole Rocher, Garance Marillier, Roschdy Zem, Pierre Deladonchamps ve Liah O’Prey gibi isimler yer alıyor. Film 2 Nisan 2021’de Türkiye’de Netflix tarafından yayınlanacak.

Filmin konusu, 1960’ların Parisi’nde Madam Claude’un nüfuzu, seks sektörünün ötesine geçmiştir. Fakat tanıştığı zengin ve genç bir kadın her şeyi değiştirmek üzeredir. 1960’ların Paris’inde Madame Claude’un etkisi seks işçiliği dünyasının ötesine uzanır, ta ki varlıklı bir genç kadın her şeyi değiştirmekle tehdit edene kadar. Paris, 1960’ların sonu. Madam Claude, kendisine hem Fransız siyasi hem de suç dünyasında güç veren fuhuşa adanmış gelişen bir işletmenin başında. Ancak imparatorluğunun sonu sandığından daha yakındır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Madame Claude Filminden Kareler

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

Madame Claude Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.38 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Madame Claude Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR