Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Love Wedding Repeat

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – İngiltere, İtalya

IMDB5.9

Filmin Yönetmeni: Dean Craig

Filmin Oyuncuları: Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Jack Farthing, Olivia Munn, Sam Claflin

Filmin Süresi: 100 Dakika

Love Wedding Repeat Fragman İzle

Love Wedding Repeat Özet ve Detaylar

Love Wedding Repeat filminde; Jack kardeşinin arkadaşı olan güzel gazeteci Dina ile üç gün gezmiş, ancak ona bir türlü sevdiğini söyleyememiştir. Jack, Dina’dan ayrılıp Londra’ya döneceği sırada, Dina’yı öpmeye karar verir. Fakat tam öpeceği sırada, Greg ismindeki okul arkadaşı ortaya çıkar. Bu arkadaş öpüşmeyi engeller. Jack, havalimanına giden arkadaşı ile mecbur gitmek zorunda kalır. Aradan üç yıl geçer. Jack’in kız kardeşi Hayley’in düğünü için, Roma’da toplanmışlardır. Hayley çok heyecanlıdır. İtalyan sevgilisi Roberto ile ani bir evlilik kararı almışlardır.

Love Wedding Repeat filminde; Bu düğüne bir sürü kendine has kişi davetlidir. Gelinin nedimesi Bryan, tiyatro gösterilerinde sahne arkadaşıdır. Düğünde Jack’in eski sevgilisi Amanda ve yeni sevgilisi vardır. Üstelik bu ikili Jack ile aynı masada oturacaktır. Bryan ünlü yönetmene kendini göstermek ve filmlerinde rol almak istemektedir. Hayley eski arkadaşı Dina’yı da davet etmiştir. Dina sevgilisinden yeni ayrıldığı için gelmiştir. Dina’ya İskoç giysileri giyen Sidney asılmaya başlamıştır. Her şey yolunda giderken, Hayley’in eski sevgilisi Marc gelmiştir. Üstelik Marc aşırı derecede uyuşturucu ile kafayı bulmuştur. Hayley’e onu sevdiğini ve ayrılmazsa üç hafta önce seviştiklerini, damada söyleyeceğini söyler. Hayley bu konuda  Jack’ten yardım ister.

Love Wedding Repeat filminde; Hayley kendi kullandığı uyku damlasını Jack’e vererek, Marc’ın içkisine damlatmasını ister. Jack aynı masada oturdukları için, Marc^’ın ismi yazan yerdeki bardağa uyku ilacını koyar. Fakat yaramaz çocuklar masadaki isimlikler ile oynadıklarından, uyku ilacını Marc içmemiştir. Ayrıca düzenleme ile çok değişik oturma düzenleri çıkmıştır. Uyku ilacını içen kişiye göre düğünün ve diğer kişilerin kaderi değişecektir. Uyku ilacını içen iki kişiye göre olayların gelişimi düzenlenmiştir. Uyku ilacını kimler içmiş olabilir? İçenlere göre durumlar nasıl değişiyor? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Love Wedding Repeat filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Love Wedding Repeat Filminden Kareler

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR