Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Kumdaki Dehşet – Sand Sharks

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Fantastik, Komedi

Filmin Yılı: 2011 – ABD

IMDB: 2.6

Filmin Yönetmeni: Mark Atkins

Filmin Oyuncuları: Brooke Hogan, Corin Nemec, Gina Holden, Nicole Zeoli, Vanessa Lee Evigan

Filmin Süresi: 86 Dakika

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Fragman İzle

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Özet ve Detaylar

Yönetmen koltuğunda Mark Atkins’in oturduğu Kumdaki Dehşet isimli Amerika Birleşik Devletleri menşeili aksiyon, macera ve komedi filmi, klasik ve en çok bilinen başlangıçlardan olan, bir grup gencin tatil için bir göl evine gitmesiyle başlayan korku ve fantastik dolu hikayesini işlemektedir. Kumdaki Dehşet, her ne kadar izleyiciden ve eleştirmenlerden geçer not alamasa da Gina Holden, Brooke Hogan, Nicole Zeoli ve Corin Nemec gibi zamanın parlayan genç ve dinamik sanatçılarının yer aldığı ilginç bir yapımdır. Uluslararası film arşiv sitesi olan IMBD puanı 2.6 olan Kumdaki Dehşet isimli filmde, yaz tatili için göl evine giden gençlerin köpek balıkları ile olan mücadelesine şahit olacaksınız. Fakat durun, filmde geçen bu köpek balıkları bildiğinizin aksine suda değil kumda yaşamaktadır. Başrol oyuncuları tarafından durumun fark edilmesi akabinde yaşanan heyecan verici bu hikayede eleştirmenler tarafından grafiklerin, filmin 2011 yılı yapımı olmasına rağmen çok geride kaldığını belirtmişler ve filmde yer alan aksiyon ve macera sahnelerinin daha kaliteli bir şekilde işlenerek gösterilebileceğini belirtmişlerdir.

Vahşi, insan eti avlayan ve kumda yüzen bir köpek balığı macerası severler için iyi bir seçenek olabilecek Kumdaki Dehşet, film otoriteleri tarafından aldığı düşük puana rağmen izlemeye değer bir yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır. Aksiyon, macera ve fantastik sahneler arıyorsanız ve birazda nostalji yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Kumdaki Dehşet’i izlemenizi tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks  Filminden Kareler

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

Kumdaki Dehşet - Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.68 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kumdaki Dehşet – Sand Sharks Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR