Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Küçük Kadınlar –  Little Women

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 8.0

Filmin Yönetmeni: Greta Gerwig

Filmin Oyuncuları: Eliza Scanlen, Florence Pugh, Meryl Streep, Saoirse Ronan, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 135 Dakika

Küçük Kadınlar –  Little Women Fragman İzle

Küçük Kadınlar –  Little Women Özet ve Detaylar

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Jo, Meg, Amy ve Beth dört tane kız kardeştir. Babaları Amerikan iç savaşına gitmiş. Kardeşler anneleri ile beraber yaşamaktadırlar. Anneleri ise gönüllü hemşirelik ve savaştan dönenlere yardım eden kuruluşlarda çalışmaktadır. Kızların kendine has yetenekleri vardır. En büyük jo, öykü ve hikaye yazmaya çalışmaktadır. Meg, tiyatroda oyunculuk yapmak istemektedir. Amy, resim sanatı ile ilgilenmektedir. En küçükleri Beth ise çok iyi piyano çalmaktadır.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Jo, ailesine yardım olsun diye kısa hikayeler yazıp yayın evine veriyor ve karşılığında ufak paralar alarak, ailesine katkı yapmaktadır. Kardeşlerin en büyüğü olarak Jo, sürekli olarak onları korumaya çalışmaktadır. Komşuları olan Laurie ailesinin torunu Teddy, Jo’ya ilgi duymaktadır. Fakat Jo onun arkadaşlık teklifini kabul etmez. Halaları Avrupa’ya gidecektir. Sürekli ona kitap okuyan Jo’yu getirmeyi teklif eder. Bu arada March hala ile bağlantı kuran Amy’i Avrupa’ya götürmeye karar verir. Meg, özel öğretmenlik yapan John ile evlenir. Savaştan hasta dönen babalarını bakmak için anneleri yanına gider. ancak evin en küçüğü olan Beth hastalanınca, annelerini geri çağırırlar.

Küçük Kadınlar –  Little Women filminde; Amy, halası ile Avrupa’ya gider. Jo, öğretmenlik yapmak ve yazarlığını geliştirmek için New York’a gitmiştir. Meg, kocası ile beraber yaşamaya başlamıştır. Jo kardeşi Beth’in hastalığını öğrenince temelli döner. Amy, Avrupa’da zengin koca bulma umudundadır. Bu arada Teddy ile karşılaşır. İkili burada birbirine aşık olur. Amy, ona evlenme teklif eden zengin bir çocuğun teklifini kabul etmez. Amy ile Tedy Avrupa’da evlenirler. Küçük kız kardeş hastalığına yenik düşer. Amy ve Tedy geri dönerler. Evlendiklerini açıklarlar. Jo bu işe çok bozulsa da kardeşine belli etmez. Yeniden kitap yazmaya başlar. Jo’nun yazdığı kitap basılacak mı? Jo başka bir erkek arkadaş edinecek mi? bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Küçük Kadınlar –  Little Women filmini izlemenizi öneririm. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Kadınlar –  Little Women Filminden Kareler

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz 4K İndir

Küçük Kadınlar -  Little Women Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.78 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Küçük Kadınlar –  Little Women Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR