Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Konut – Hogar

Filmin Türü: Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – İspanya

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Àlex Pastor, David Pastor

Filmin Oyuncuları: Cemal Hünal, Duygu Şen, Mehmet Mayda, Merve Sevi, Serkan Göksu

Filmin Süresi: 103 Dakika

Cesedin Ölümü Fragman İzle

Konut – Hogar Özet ve Detaylar

Konut – Hogar filminde; Javier bir reklam ajansında müdürlük yaparken işini kaybeder. Javier kendi yeni iş aramak için reklam ajanslarına gider. ilk gittiği yerde onun pozisyonuna göre iş olmadığını söylerler. İkinci gittiği reklam ajansı sahibi eski arkadaşıdır. İşe aldığını söyler. Javier sözleşmeyi okuduğunda, üç ay ücretsiz deneme yazmaktadır. Eski arkadaşı Dario’nun sekreterine bunun ne anlama geldiğini sorduğunda, patronun ucuz yollu tecrübeli eleman kazanma düşüncesinde olduğunu söyler. Javier işi kabul etmeden oradan ayrılır. Yaşadıkları lüks evi ve semti terk etmek zorundadırlar. Çünkü evin kirası çok yüksektir.

Konut – Hogar filminde; Javier babasından kalma eski evlerine taşınmayı önerir. Eşi Marga ve oğlu Dani isteksiz de olsa bu teklifi kabul etmek zorunda kalırlar. En kısa sürede eski eve taşınırlar. Javier, evin işlerini yapan kadın Araceli’den eski evinin anahtarını alır. Şimdi bir takıntısı vardır. Eski evine taşınanları gözetlemek. Bu gözetleme işini ileriye götürüp, hizmetçiden aldığı anahtarla eve girmeye başlar. Evi Tomas isminde işleri iyi olan bir adam kiralamıştır. Tomas daha önce alkol yüzünden trafik kazası geçirmiş, bu kazada eşi Lara ve küçük kızı Monica yaralanmıştır. Javier, Tomas ile ilgili bütün bilgileri toplamaya başlar.

Konut – Hogar filminde; Onun alkol ile mücadele için gittiği toplantıya, o da katılır. Bu toplantıda Tomas’ın hikayesine yakın bir hikaye anlatarak, onunla aynı şeyleri yaşadığı imasını verir. Toplantıdan sonra Tomas ile samimi olmaya başlar. Tomas’ın bilinmeyen yönlerini de böylece öğrenmeye başlamıştır. Eşi Marga  ve oğlu Dani’den kopmaya başlamıştır. Javier, Tomas’ın ailesi ile de tanışmaya gider. Tomas’a yemeğe gittiğinde bahçıvan onu görür. Bahçıvana mektuplarını almaya gittiğini söyler. Fakat bahçıvan onun hareketlerinden şüphelenir. Sonraki gün Tomas’a dün eski kiracıyı gördüğünü, mektupları almaya geldiğini söylediğinde, Tomas öyle birinin gelmediğini söyler. Bahçıvan karıştırdığını söyleyerek olayı geçiştirir. Javier’i arayıp sapıkça şeyler ister. Javier, bahçıvanın ilk isteklerini yapar. Fakat bahçıvan daha sapıkça bir şey istemiştir. Javier onun kullandığı çim kesme motorunda oynama yapar. Bahçıvan motoru çalıştırınca motor sırtında yanmaya başlar ve onu da yakar.

Konut – Hogar filminde; Javier arabasını otoparkta direğe çarpar. Javier, Tomas’ı arayarak yardım ister. Tomas gelince elindeki içki şişesinden yanlışlıkla olmuş gibi onun üstüne alkol döker. Tomas’tan çekici çağırmak için telefonunu ister. Tomas’ın telefonundan kendi telefonuna mesaj atar. Bu olanlardan evde söz etmemesini, çok utandığını söyler. Tomas eve gidince üstünü çıkartır. Eşi gömleğindeki alkol kokusunu alır. Tomas’a sorduğunda, Tomas ilk başta yalan konuşur. Daha sonra gerçeği söyler. Lara sonraki gün Javier ile görüşür. Tomas ile bağlantısını kesmesini, onun alkolü yeni bıraktığını söyler. Javier telefonundan mesajı gösterir. Lara mesajı atanın Tomas olduğunu görünce eşi ile kavga eder. Artık aralarının düzelmesi zor olacak şekilde açılmıştır. Javier bütün bunları niçin yapıyor. Bu soruya cevap bulabilmek için, Konut – Hogar filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Konut – Hogar Filminden Kareler

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 687 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konut – Hogar Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR