Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Kim Nguyen

Filmin Oyuncuları: Alexander Skarsgård, Jesse Eisenberg, Michael Mando, Salma Hayek

Filmin Süresi: 111 Dakika

Kod Adı: Hummingbird Fragman İzle

Kod Adı: Hummingbird Özet ve Detaylar

Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde; Vincent ve kuzeni Anton, Eva Torres’in şirketinde alım satım oyunu olan borsa işi ile uğraşmaktadırlar. Yaptıkları iş alım satımda ilk sıralarda olmak onlara avantaj sağlamaktadır. Bu yüzden saniyelerin çok önemli olduğu bir iş yapmaktadırlar. Vincent, borsada oynayan büyük bir yatırımcı ile bir görüşme yapar. Bu görüşmede Kansas’tan New Jersey’e uzanacak 1600 kilometrelik fiber optik kablo döşeme planıdır. Böylece bilgi akışı internet üzerinden 17 saniye yerine 16 saniyede olacaktır. Bu da onlara milyonlarca dolarlık avantaj sağlayacaktır.

Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde; Vincent, işadamını ikna ettikten sonra bu fiber optik kabloyu döşeyecek adamla görüşme yapar. Bu görüşmede anlaşma sağlanır. Bundan sonra, kuzeni Anton ile beraber işlerinden istifa ederler. Eva bu istifalara çok kızar. Anton’u bırakmak istemez. Anton, al sat işlerinin hızlı yazılması için kodlar yapan ve geliştiren bir mühendistir. Anton kodları geliştirme ve fiber kablo üzerinden testlerini yapmaya devam eder. Vincent ise kablo döşemek için yerin otuz metre altından dümdüz bir hat çekmek için delme işlemine başlar. Yârin altını delmek için kırkın üzerinde ekip ile anlaşma yapar. Bu iş o kadar kolay değildir. On binlerce insanın mülkünden geçecek hattın antlaşmaları yapılmak zorundadır. Bu işler de yorucu olmaktadır.

Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde; Vincent, bu arada doktora çıkar ve mide kanseri olduğunu öğrenir. Hemen tedaviye başlaması gerekmektedir. Ancak o hayalini gerçekleştirmek için tedaviye başlamaz. Bu arada eski patronları Eva peşlerini bırakmamıştır. Anton’u şikayet ederek hapse attırır. Anton yazdığı yeni kodlarla onun işini yavaşlatır ve suçlamaları geri çekmesi karşılığında, yavaşlatma işlemini bırakacağını söyler.  Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filminde; Eva, hızlı işlem yapmak için kule sistemini kullanmaya karar verir. Elindeki mühendislerin geliştirdiği bu sistem çalışırsa, 15 saniyeye düşürecektir. Bu da işleri için çok önemli bir zaman kazanımı demektir. Yalnız bu sistemin testi dahi yapılmamıştır. Buna rağmen baz istasyonu kuleleri dikilmeye başlar. Diğer yandan Vincent ve kuzeni Anton fiber optik kablo döşeme işlemine hızla devam etmektedir. Kule sistemi başarılı olacak mı? Vincent ve Anton hiçbir testinde 16 saniyeyi bulamadıkları fiber optik kablo işinde başarılı olacaklar mı? bu ve daha fazla sorumuza yanıt bulabilmek için, sitemizden Kod Adı: Hummingbird – The Hummingbird Project filmini indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz, 1080, HD kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kod Adı: Hummingbird Filminden Kareler

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.29 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kod Adı: Hummingbird Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR