Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Koç Carter – Coach Carter

Filmin Türü: Dram, Spor

Filmin Yılı: 2005 – ABD

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Thomas Carter

Filmin Oyuncuları: Antwon Tanner, Ashanti, Channing Tatum, Octavia Spencer, Samuel L. Jackson

Filmin Süresi: 136 Dakika

Koç Carter – Coach Carter Fragman İzle

Koç Carter – Coach Carter Özet ve Detaylar

İki saat on altı dakikalık gençlik, spor ve biyografik türdeki Coach Carter filminin yönetmenliğini ödüllü yönetmen Thomas Carter yapmıştır. Filmle iki ödül alan Thomas Carter’ın iyi bir film çalışması ortaya koyduğunu söylemek kesinlikle mümkün. Samuel L. Jackson’ın başrolünü aldığı Coach Carter filminde sosyal mesajları da yoğunlukta görmekteyiz. Filmin konusuna gelecek olursak:

Film, Richmond Lisesinin basketbol takımındaki genç oyuncuların hayatını kurtarmaya çalışan Ken Carter’ın namıdiğer koç Carter’ın mücadelelerini ve bu mücadelenin getirdiği sonuçları ele alıyor. Koç Carter her manada birbirinden kopuk oyuncuların oluşturduğu bir yapının başına koç olarak getirilmiştir. Oyuncuların günlük yaşantılarında, eğitimlerinde ciddi problemler vardır. Önce oyuncularının üniversite kazanacak duruma gelmelerini isteyen koç Carter oyunculara derslere katılmaları, bu derslerde en ön sıralarda oturmaları, derslerden en az iki virgül üçlük ortalama yakalamaları, birbirlerine, rakibe ve tabi ki kendisine karşı saygılı olmaları gibi maddeleri içeren bir sözleşme imzalatır. Sözleşmeye karşı gelen oyuncular ise takımdan ayrılır. Koç Carter en başından işleri sıkı tutup oyuncularına hem basketbolda hem de akademik hayatta iyi bir gelecek vadetmeyi istemektedir. Bunu başta yeteri kadar anlayamayan oyuncular ve oyuncuların ailesi her ne kadar duruma adapte olmakta zorluk çekse de zamanla özellikler oyuncular başta olmak üzere koçun görüşleri saygı duyulmaya, özümsenmeye başlanır. Başarılarla problemlerin üst üste yaşandığı film bize hararetli senaryosu ile ders çıkaracağımız dakikalar vadediyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Koç Carter – Coach Carter Filminden Kareler

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

Koç Carter - Coach Carter Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Koç Carter – Coach Carter Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR