Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Kıyamet Yakındır – The Decline

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2020 – Kanada

IMDB7.1

Filmin Yönetmeni: Patrice Laliberté

Filmin Oyuncuları: Isabelle Giroux, Marc Beaupré, Marc-André Grondin, Marilyn Castonguay, Réal Bossé

Filmin Süresi: 83 Dakika

Kıyamet Yakındır – The Decline Fragman İzle

Kıyamet Yakındır – The Decline Özet ve Detaylar

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Antoine, yakında küresel ısınma veya bir virüsten dolayı, dünyada büyük kıtlık olacağını düşünmektedir. Bu yüzden ailesi ile beraber ev içinde çalışmalar yapmaktadır. Kamp sahibi Alain’in sürekli videolarını izlemekte, bu videolarda anlatılanları uygulamaya çalışmaktadır. Antoine, Alain’den telefon alır. Bu telefonda hayatta kalma kampında bir kişilik yer olduğu ve hemen katılabileceğini söyler. Antoine hemen bu kampa katılmak için hareket eder. Buluşma noktasında Alain onu karşılar.

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Kampın olduğu yere kar motoru ile giderler, ama Antoine’nin gözleri kapalıdır. Kamp alanına geldiğinde kampa katılan kendi gibi beş kişi daha olduğunu görür. Kampa toplamda altı kişi katılmıştır. Alain’e göre bu kampta kaos zamanında hayatta nasıl kalınacağını öğreneceklerdir. Kampta silah eğitimi, bubi tuzağı hazırlama, av hayvanı yakalama gibi eğitimler görürler. El yapımı bubi tuzağı denemesinden dönerken, François’in taşıdığı kasadaki bubi tuzakları patlar. François bu patlama sonucu ölür. François’in ölümünü polise haber vermeleri gerektiğini konuşurlar. Alain, polisin hepsini içeri atacağını, bu yüzden polise haber verilmemesi gerektiğini söyler. Alain ile aynı düşüncede sadece David vardır.

Kıyamet Yakındır – The Decline filminde; Diğerleri haber verilmesinden yanadır. Alain herkesin yatmasını sabah sakin kafa ile karar vereceklerini açıklar. Herkes içeri geçince, Français’in cesedini yakar. Bunu fark eden kamp sakinleri dışarı çıkar ve gitmek istediklerini söyler. David gitmek isteyenlere silah çeker. Alain silahı indirmesini söyler. Rachel, Antoine, Anna ve Sebastien gitmek için kar motoruna doğru giderken, Alain, Anna’yı bacağından vurur. diğerleri panik halinde ormana doğru kaçmaya başlarlar. Alain yaralı Anna’yı yarasını sarmadan içeride bağlar. David ile Alain diğerlerin peşine düşerler. Orman tuzaklarla doludur. Alain ormanı ve tuzakların yerini bilmektedir. Kaçanlar hayatta kalabilecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Kıyamet Yakındır – The Decline filmini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kıyamet Yakındır – The Decline Filminden Kareler

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.94 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kıyamet Yakındır – The Decline Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR