Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kim Daha Mutlu Sansürsüz İndir

Kim Daha Mutlu Sansürsüz İndir

Kim Daha Mutlu Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Kim Daha Mutlu

Filmin Türü: Romantik, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.0

Filmin Yönetmeni: Hakan Haksun

Filmin Oyuncuları: Ecem Özkaya, Emre Kıvılcım, Hasan Denizyaran, Serenay Aktaş, Ümit Erdim

Filmin Süresi: 95 Dakika

Kim Daha Mutlu Fragman İzle

 Kim Daha Mutlu Özet ve Detaylar

Kim Daha Mutlu Filminde; Şükran, Aylin ve Bilge çok iyi arkadaş olan üç kadındır. Bu üç arkadaştan tek evli olan Aylin’dir. Aylin’in iki tane ufak çocuğu vardır. Şükran ise yeni düğün yapmaktadır. Şükran’ın düğün fotoğrafları çekimi sırasında bir sürü peşi peşine bir sürü ufak komik aksilikler yaşar. En son aksilik ise ayakkabı topuğunun kırılmasıdır. Damat, Şükran’a hemen ayakkabı alacağını, kaç numara giydiğini sorar. Şükran otuz altı numara giydiğini söyler. Damat gelinin giymesi için bir sürü otuz altı numara ayakkabı getirir. Fakat bu ayakkabılar geline olmaz diğer iki yakın arkadaş bu ayakkabılar kaç numara diye sorar. Otuz altı numara olduğunu duyunca kendi aralarında gülerler ve geline sen otuz sekiz numara giydiğini söylerler. Nihayetinde geline bir ayakkabı uydurulur ve düğün başlar.

Kim Daha Mutlu Filminde; Nikah sorunsuz bir şekilde kıyılır ve eğlence başlar. Ancak Kemal ve Aylin’in çocuklarının uykusu gelir. Bilge çocukları kendisinin eve bırakabileceğini düğünlerin onu sıktığını söyler. Bunun üzerine Aylin ve Kemal çocukları Bilge’ye verirler. Bilge erkek arkadaşı ile çocukları eve götürür. Düğünün sonlarına doğru Aylin ve Kemal düğünden ayrılırlar. Kısa süre sonrada talihsiz bir kaza geçirirler.

Kim Daha Mutlu Filminde; İkisi de hastane de yoğun bakım ünitesine kaldırılırlar. Aylin ile Kemal yoğun bakımda, daha kendilerine gelmemiştir. Çocukları ise arkadaşları bakmaktadır. Aylin ve Kemal yoğun bakımdan çıkabilecekler mi? Çocuklarının durumu ne olacak? Çocuk bakımında acemi olan arkadaşları çocukları bakmakta başarılı olacak mı? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Kim Daha Mutlu filmini sitemizden indirip, sansürsüz, 1080p, HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer filmleri de indirip, Sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Kim Daha Mutlu Filminden Kareler

Kim Daha Mutlu Sansürsüz Full İndir

Kim Daha Mutlu Sansürsüz Full İndir

Kim Daha Mutlu Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 947 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kim Daha Mutlu Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR