Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2021 – Brezilya

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Vitor Brandt

Filmin Oyuncuları: Edmilson Filho, Juliano Cazarré, Letícia Lima, Matheus Nachtergaele, Victor Allen

Filmin Süresi: 97 Dakika

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Fragman İzle

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Özet ve Detaylar

Edmilson Filho’nun Jackie Chan ile Renato Aragão’nun harika bir karışımını yapmayı başardığı Amerikan polis filmlerinin çok komik parodisi. Ruh hali masumdan sofistike olana kadar değişir, harika şakalar ve harika dengeler ile kahkahayı her zaman yüksek frekansta tutar. Oyuncunun geri kalanı, ünlü olandan bilinmeyene kadar, her zaman harika olan Matheus Nachtergale’ye vurgu yaparak, Edmislon’la bire iki mükemmel ve Falcão sahnede muazzam bir yetenek ve varlık sergileyen havaya çok iyi giriyor. Yönetmen harika, akıcı, mizah konusunda yetkin ve ulusal sinema için harika aksiyon sahneleri. Jackie Chan’in filmlerinden ilham aldığı açık olan dövüş koreografileri, çevikliği, mizahı ve harika kurgusuyla kaliteleri açısından şaşırtıcı. “Beverly Hills Cop” un klasik şarkısı “The Heat Is On” un ulusal versiyonu, harikaydı. 80’li ve 90’lı yılların yıldızlarından ve aksiyon filmlerinden alıntılarla dolu film çok lezzetli. Ulusal komedilerde nadir görülen sayısız komik ve zekice sahneye sahip. Edmilson ve Matheus’un bir olaya girmek için gey bir çiftmiş gibi davranmaları gereken sahne sansasyonel, temyiz veya aşırılık olmadan iki oyuncunun muazzam yeteneklerini gösteriyor. Edmilson’un Çin restoranında sadece Kuzeydoğulu olduğunu keşfettiği sahne harika bir fikir. Her teknik parça mükemmel, seste birkaç küçük kayma var. Brezilya’da, kilo verdikten sonra dramatik bir oyuncu olmak isteyen Leandro Hassun’dan bile, hiç düşünmeden ve tekrarlayan komedilerden sıyrılan büyük ulusal komedi suyu eritti. Edmilson Filho, “Os Trapalhões” in masum ve eğlenceli mizahının büyük bir varisi.

Brezilya aksiyonu dokunuşlarıyla çılgın bir macera komedisi. Film, performansı için cezalandırılan bir keçiye bakması ve bir macerayı serbest bırakması için verilen bir polisle ilgili. Aptalca. Durum şakalarıyla, bazıları organik ve birçok zorlama, şişkinlik ve alaycılık. Eğlenceli. Kalite. Özel efektler berbat, oldukça bilgisayarlı ve aksiyon aynı damarda duruyor. Görmek için beyninizin bağlantısını kesin. Tutarsızlıklarla ama bu film türü ile tutarlı. Film boyunca saçma bir mizah. Pazar için ideal.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Filminden Kareler

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

Keçiyi Kaçırma - Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.14 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiyi Kaçırma – Cabras Da Peste Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR