Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kazı - The Dig Sansürsüz Full İndir

Kazı – The Dig Sansürsüz Full İndir

Kazı - The Dig Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kazı – The Dig

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2021 – İngiltere

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Simon Stone

Filmin Oyuncuları: Ben Chaplin, Carey Mulligan, Johnny Flynn, Lily James, Ralph Fiennes

Filmin Süresi:  112 Dakika

Kazı – The Dig Fragman İzle

Kazı – The Dig Özet ve Detaylar

John Preston’ın kitabından uyarlanan The Dig (Kazı), İkinci Dünya Şavaşı’nın kapıda olduğu bir dönemde, ölüm döşeğinde olan zengin bir dul kadının (Edith Pretty) arazisi içindeki mezar höyüklerinde kazı yapılmasını istemesiyle başlar. Edith, bölgenin uzman kişileri arasında gösterilen arkeolog Basil Brown’u (Ralph Fiennes) işe alır. Brown’dan bu büyük araziyi kazmasını ister ve Brown hiç zaman kaybetmeden işe koyulur.

Başlarda çok da umutları olmayan ve kazıdan büyük bir şey beklemeyen bu ikiliyi çok kısa bir zamanda büyük bir sürpriz bekliyor olacaktır ve bu kazı serüveninden çıkacak sonuç büyük ses getirecektir; çünkü arazinin altında buldukları kalıntı, 27 metrelik  Sutton Hoo adında bir gemidir.

Bu haberi alan devlet makamları, resmi görev adına malikaneye gitmesi için Charles Philips adında bir arkeologu görevlendirirler ve Charles, kazı sorumluluğunu üzerine alır. Charles, geminin Vikinglere ait olduğunu düşünse de gemi daha yakından incelendiğinde Anglo-Sakson olduğu anlaşılır.

Bu buluş, Britanya’daki en önemli arkeolojik buluntularından biri haline gelir ve Britanya’nın Tutankhamun’u olarak tüm dünyada ünlenir. Hazinede silahlar, zırhlar, mücevherler, altın tokalar, desenli plakalar ve gümüş çatal bıçak takımları dahil 260’tan fazla parça bulunmuştur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kazı – The Dig Filminden Kareler

Kazı - The Dig Sansürsüz Full İndir

Kazı - The Dig Sansürsüz Full İndir

Kazı - The Dig Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.32 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kazı – The Dig Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR