Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir

 

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Karanlıktan Sonra – After The Dark

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik

Filmin Yılı: 2013 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: John Huddles

Filmin Oyuncuları: James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist

Filmin Süresi: 107 Dakika

Karanlıktan Sonra – After The Dark Fragman İzle

Karanlıktan Sonra – After The Dark Özet ve Detaylar

James D’Arcy, Sophie Lowe, Daryl Sabara, Freddie Stroma, Rhys Wakefield, Bonnie Wright, Jacob Artist gibi son zamanlarda yıldızı çokça parlayan ve herkes tarafından bilinen genç ve dinamik bir oyuncu kadrosuna sahip olan After the Dark – Karanlıktan Sonra isimli filmin senaryo metni John Huddies tarafından kaleme alınmış olup, filmin yönetmenliği de yine filmin senaristliğini yapan John Huddies tarafından yürütülmüştür. After the Dark – Karanlıktan Sonra isimli filmin yapımcısı SCTV film yapım şirketi olup, filmde çok büyük öneme sahip olduğunu düşündüğümüz film müzikleri ise Nicholas O’Toole ve Jonathan Davis tarafından bestelenmiş ve icra edilmiştir.

2013 yılında vizyona giren After the Dark – Karanlıktan Sonra, uluslararası film değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB üzerinde kullanıcılar tarafından 10 puan üzerinden toplamda 5.7 puan alabilmiş, Rotten Tomatoes kullanıcılarının %71 i ise film hakkında olumlu görüş bildirmişlerdir.

Alışagelmiş bilim kurgu ve gerilim filmlerinin aksine ilginç senaryosu ile kafaları karıştırmayı ve izleyicisinde filmin sonunda birçok cevaplanmamış soru bırakmayı başarabilen (ki filmin birçok izleyicisi tarafından sevilmemesinin ana sebebi bizce bu husustur) After the Dark, Endonezya’nın başkenti olan Jakarta’da yer alan bir uluslararası okuldaki mezun olmasına ramak kalmış 12 öğrencisini akıl almaz ve ağır felsefi olan bir sınava sokar. Öğrencilerin bu sınav sırasında gösterdikleri performans ve seçimleri ile sorgulamalarını konu alan After the Dark – Karanlıktan Sonra göründüğünün aksine çok derin ve anlamlı olduğunu düşündüğümüz ve muhakkak izlenmesi gereken fantastik gerilim ve felsefi filmleri arasında yer almaktadır.

Fantastik gerilim ve aksiyon severler için felsefe ile harmanlanmış muhteşem senaryosu ile sahnelerinde kullanılan efektlerin başarısı bilim kurgu ve ütopya hayranları için biçilmemiş kaftan olabilecek After the Dark – Karanlıktan Sonra bilim kurgu sever her sinema izleyicisi tarafından izlenmesini şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karanlıktan Sonra – After The Dark Filminden Kareler

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

Karanlıktan Sonra - After The Dark Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.10 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Karanlıktan Sonra – After The Dark Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR