Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Karakomik Filmler 1

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Cem Yılmaz

Filmin Oyuncuları: Çağlar Çorumlu, Cem Yılmaz, Necip Memili, Özge Özpirinçci, Tülin Özen

Filmin Süresi: 60 Dakika

Karakomik Filmler 1 Fragman İzle

Karakomik Filmler 1 Özet ve Detaylar

Beyaz perdeye çıktığı andan itibaren 800 binden fazla sinema sever tarafından izlenen Karakomik filmler  Beyaz perdenin yanı sıra adından oldukça söz ettiren, dünyanın en popüler platformlarının biri olan Netflix tarafından da gösterime sunuldu. İki filmin ortak konstep ile paylaşılması ve özellikle 2 film tek bilet kampanyasıyla oldukça ilgi çeken bir yapım oluyor. Karakomik Filmler Kaçamak ve 2 Arada filmlerinin ortak konsepti olarak ortaya çıkıyor. Bu olayın ise dünyada bir benzerinin dahi olmadığını söylemekte fayda var.Bu filmler birbirlerinden farklı konular ve farklı duyguları işler.

Kaçamak filminin konusu bir grup arkadaşın eşlerine haber vermeden onlarsız iyice kafalarını dinleyebilecekleri, istirahat edebilecekleri bir tatil planlamalarıyla başlar. Resepsiyonistin onları iyice kazıklamasıyla devam eder ve uzaylıların içlerinden birini kaçırmasıyla iyice hareketlenir. Filmde oldukça komik bir dille Amerika hükümetinide eleştiren Cem Yılmaz oldukça komedi ağırlıklı bir filme imza atıyor.

2 Arada filminin konusu ise daha duygusal yer kaplar. Metin’in kendine hiç güveni olmayışı ve bu güvensizliğinin onun hayatı üzerinde nasıl etkileri olduğu üzerine işleyen bir filmdir. Metin’i aslında herkes Ayzek diye tanır. Ayzek ismi ise aşk gemisi dizisinin bir karakteridir. Metin namı değer Ayzek’te garson olarak çalıştığı vapura her gün binen bir kadına aşık olur. Çalıştığı yeri başka birilerinin almasıyla beraber işinden olabilme durumu onu oldukça zor duruma sokacaktır çünkü bu işten ayrılması demek bir daha sevdiği kızı görememesi demektir onun için.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler 1 Filminden Kareler

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.22 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Karakomik Filmler 1 Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR