Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kapı Filmi Sansürsüz İndir

Kapı Filmi Sansürsüz İndir

Kapı Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Kapı

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Nihat Durak

Filmin Oyuncuları: Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar

Kapı Filmi Fragman İzle

Kapı Filmi Özet ve Detaylar

Kapı Filminde; Yakup usta ahşap işleri ustasıdır. Yıllar önce memleketi terk edip Almanya’ya göç ederler. Almanya’da kendilerine bir düzen kurmuşlardır. Üç çocuğu ve torunları ile mutlu mesut yaşamaktadırlar. Süryani olan bu aile, yıllar önce oğulları Mikhael’i kaybetmiştir. Çocuklarının acısına dayanamayan aile göç etmek zorunda kalırlar. Almanya’da yaşadıkları eve bir gece telefon gelir. Bu telefon daha önce göç ettikleri Mardin’den gelmiştir. Gelen telefon yıllar önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir.

Kapı Filminde; Yakup Usta ve eşi Şemsa hemen Mardin’e dönmek isterler. Çocukları bu yolculağa karşı çıkarlar. Yine çok üzeleceklerini düşünmektedirler. Yakup Usta ve eşi Şemsa’yı vazgeçiremezler. Yakup Usta ve eşinin yanında, torunları Nardin’de yolculuğa çıkar. Mardin’e geldiklerinde, Yakup Usta eski köyünü ve evini ziyaret etmek için köyüne gider. Köydeki evine gittiğinde evinde, evinde birileri yaşamaktadır. Yani evini gasp etmişlerdir. En önemlisi onun için çok anlamlı olan evin kapısı değişmiştir. Bu kapının önemi ise yıllar önce ölen oğlu Mikhael ile beraber yapmış olmalarıdır. Onun için anlamı ve hatırası çok farklıdır.

Kapı Filminde; Yakup Usta kaybolan kapının peşine düşer. İlk olarak onu söken kaçakçıyı daha sonra onun söylediği ismler doğrultusunda hareket ederek. Mardin’den Urfa’ya, Urfadan Gaziantep’e doğru bir yolculuktur. Bu yolculuk esnasında kayıp oğlu Mikhael ile ilgili yeni öğrendiği bilgiler, şok olmasına neden olur.

Yakup Usta ve Şemsa, oğulları Mikhael ile ilgili ne öğrenmişlerdir? Yakup Usta evin kapısını bulabildi mi? bu soruların cevabını bulabilmek için, sitemizden Kapı filmini indirip, sansürsüz, full, 1080p ve HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kapı Filminden Kareler

Kapı Filmi İndir - 1080p

Kapı Filmi İndir - 1080p

Kapı Filmi İndir - 1080p

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com

Kapı Filmi Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR