Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Kadın 73.Bölüm

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

Filmin Yönetmeni: NADİM GÜÇ

Filmin Oyuncuları:

Özge Özpirinçci  – Bahar ÇeşmeliCaner CindorukSarp ÇeşmeliŞerif Erol – Enver SarıkadıKübra Süzgün – Nisan ÇeşmeliAli Semi SefilDoruk Çeşmeli, HümeyraFazilet Aşçıoğlu, Seray Kaya – Şirin SarıkadıFeyyaz Duman – ArifGökçe Eyüboğlu – CeydaAhmet Rıfat Şungar – EmreSinan Helvacı – Raif

Kadın 73.Bölüm Fragman İzle

Kadın 73.Bölüm 2.Fragman İzle

Kadın 73.Bölüm Özet ve Detaylar

Kadın 73.Bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 73.bölümde olacakların tahmini analizine geçmeden önce, Kadın 72.Bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Bahar ve Ceyda, Berşan’ın onları kullanması sonucu tencerede saklı olan uyuşturucuyu farkında olmadan yakarlar. Bunun üzerine uyuşturucunun sahibi Cem, bu üç kadından yüklüce para ister. Ceyda ve Bahar parayı nereden bulacaklarını düşünürken, Ceyda’nın aklına daha önce dolapları silerken gördüğü Fazilet Hanım’ın takıları gelir. Bahar ve Ceyda çaresiz bu takıları almaya karar veriler. Ceyda, Fazilet Hanım’ın takılarını alırken, Raif’e yakalanır. Ceyda başına gelenleri Raif’e anlatır. Bunun üzerine Raif takıları almasına izin verir. Cem kızlardan parayı kurtaramayacağını anlayınca, onlara yeni ve zor bir görev verir. Yeni görevde yine uyuşturucu kuryeliğidir. Bu sefer onun dediği yerden malı alıp ona getireceklerdir. Fazilet Hanım yeniden bıraktığı yazarlığa dönmeye karar verir. Bunu ilk olarak Bahar ile paylaşır. Bahar, Fazilet Hanım’ın yeniden yazarlığa dönecek olmasına çok sevinir. Bu arada Fazilet Hanım, Bahar’ın hikayesini yazmak istediğini belirtir. Doruk aniden hastalanır. Enver ile Bahar, Doruk’u doktora getirirler. Burada izleyiciyi bir sürpriz beklemektedir. Gittikleri doktor tanıdıktır. Mucize Doktor dizisindeki Ali Vefa’dır. Şirin her zaman olduğu gibi Bahar’a kim yakın olmak isterse, onu Bahar’dan ayırmanın yolunu aramaktadır. Bu seferde hedefinde Arif vardır. Arif’e sahte yakınlaşmalar ile onu Bahar’dan uzaklaştırmaya çalışıyor. Kendi aralarında ki yakınlaşmayı sürekli göz önünde tutuyor.

Kadın 73.Bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar doğrultusunda, Kadın 73.bölümde olacaklar hakkında kısaca tahmin edelim. Bahar ve Ceyda, Cem’in yeni verdiği görevi yapmak istemeyecekler. Bunun üzerine Cem sabahın erken saatinde mahalleye gelir. Bahar’ın çocukları okula yollamasını bekler. Daha sonra Bahar’a çocuklar üzerinden ima da bulunur. Bakalım Bahar ile Ceyda uyuşturucu kuryeliği yapacaklar mı? Bu arada Şirin her zamanki Şirin, Arif’i elde etmek için ona tuzak kuruyor. Tabii bu tuzak kurulduğunda kendisine saldırması gereken adamlar, Direkt olarak Arif’e saldırıyorlar. Arif, Baharlar’ın başına bir şeylerin geldiğinden şüphelenmekte, bu yüzden de Eyşan’a tehditler savurdu. Kadın 73.Bölüm yayınlandıktan kısa süre sitemizden indirme linkinden indirebilirsiniz.

Kadın 73.Bölümden Kareler

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir

 

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.31 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kadın 73.Bölüm Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR