Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir

Jurassic Attack - Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Komedi

Filmin Yılı: 2012 – ABD

IMDB: 2.4

Filmin Yönetmeni: Anthony Fankhauser

Filmin Oyuncuları: Gary Stretch, Corin Nemec, Vernon Wells, Michael Worth, Natascha Berge ve Alicia Ziegler

Filmin Süresi: 83 Dakika

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Fragman İzle

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Özet ve Detaylar

Ülkemizdeki gösterim tarihi 22 Şubat 2013 olan Jurassic Attack (Dinazor Saldırısı) isimli aksiyon, macera ve korku dolu bilim kurgu filminin yönetmenlik ve yapımcılık koltuğunda Anthony Fankhauser yer alırken, filmin senaryosu ise Rafael Jordan tarafından kaleme alınmış olduğunu biliyoruz. 2010 yılların vasat aksiyon ve bilim kurgu filimleri arasında yer aldığını söyleyebileceğimiz Jurassic Attack (Dinazor Saldırısı), dinazorların yer aldığı bilim kurgu hayranları için raflarda yer alması gereken bir klasik olmasa da izlenebilir olarak listemize giren filmler arasında.

2010’lu yılların başlarında çekilen ve profesyonel efekt ihtiyacı duyulan filmlerde görülen amatör ruh Dinazor Saldırısı isimli yapıtta da karşıma çıkıyor. Dinazor Saldırısı, her ne kadar güzel bir kurgu ve Gary Stretch, Corin Nemec, Vernon Wells, Michael Worth, Natascha Berge ve Alicia Ziegler gibi isimlerin yer aldığı iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olsa da sahnelerde yer alan basit efektler nedeniyle uluslararası film değerlendirme ve arşiv otoritesi olarak kabul edilen IMDB’de kullanıcıların yaptığı değerlendirme sonucunda 2.3 puan almış bulunmakta.

Bu kadar düşük puana sahip olması ve sinema eleştirmenleri tarafından özellikle efektleri açısından çok ağır eleştiriler almış olsa da, Jurassic Attack (Dinazor Saldırısı) dinazorların konu edildiği filmleri sevenler için izlenebilir seviyede. Özel bir askeri kurtarma timinin, operasyon sonrasında helikopterle dönüş yolunda, helikopterin beklenmedik şekilde düşmesi ve askeri ekibin dinazorlarla dolu bir yerdeki mücadelesini konu edinen 80 dakikalık bu yapımda efektleri saymazsak güzel bir kurgu ile macera ve aksiyona doyabileceğinizi söyleyebiliriz. Macera, bilim kurgu ve bir nebze de korku seviyorsanız Jurassic Attack (Dinazor Saldırısı) isimli filmi muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Filminden Kareler

Jurassic Attack - Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir

Dinazor Saldırısı

Jurassic Attack - Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 688 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Jurassic Attack – Dinazor Saldırısı Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR