Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Joker

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 8.6

Filmin Yönetmeni: Todd Phillips

Filmin Oyuncuları: Alec Baldwin, Frances Conroy, Joaquin Phoenix, Josh Pais, Robert De Niro

Filmin Süresi: 122 Dakika

Joker Filmi Fragman İzle

Joker Filmi Özet ve Detaylar

Joker filmi, başarısı bir komedyen olan Arthur Fleck’in yaşadıklarını bize yansıtmaya çalışmış. Arhur, psikolojik sorunları olan, ayrıca beynindeki hastalıktan dolayı duygularını ifade edemeyip gülen bir adamdır. Annesi ile beraber yaşamakta, annesinin bütün isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Arthur’un hedefi ünlü bir komedyen olmaktır. Ancak çok başarısız olduğundan ufak bir ajans adına palyaçoluk yapmaktadır.

Joker filminde; Bir gün sokakta bir iş yerinin tanıtımını yaparken, gençler tarafında çok kötü dövülür. Bu olaydan sonra iş arkadaşı, kendini koruması için bir silah verir. Arthur işten atıldığı gün metroda üç adam tarafından dövülmeye başlar. Bu sırada belindeki silahı çıkartır ve üç adamı öldürür. Onu kimse tanımamıştır. Çünkü üstünde palyaço kıyafeti ve palyaço makyajı vardır. Bu cinayetten sonra gazete manşetlerine çıkmış, polis her yerde bu palyaçoyu aramaya başlamıştır.

Joker filminde; Yaşadığı varoş semtlerinde ki halk palyaço makyajı yapmaya başlamıştır. Çünkü yaşadıkları şehri zenginler yönetmekte ve trende ölen üç adamda zenginler semtinin insanlarıdır. Onun işlediği bu cinayetleri haklı görenler vardır. Esasında Arthur bu cinayetleri siyasi bir amaçla işlememiş, sadece kendini savunmuştur. Annesinin anlattıklarından yola çıkarak belediye başkan adayının babası olduğunu sanmaktadır. Belediye başkanı adayı ile görüştükten sonra geçmişini araştırır.

Joker filminde; Annesinin onun küçüklüğünde psikolojik sorunları olduğunu öğrenir. Kendisinin evlatlık olduğunu, annesinin erkek arkadaşları tarafından kendisinin aşırı şiddet gördüğünü, ve bu yüzden annesinin yargılandığını öğrenir. Bu arada annesi eve gelen polislerin sorgusu sırasında dengesi kaybederek yere düşmüş ve travma geçirmiştir. Arthur öğrendiği gerçekler sonrasında ne yapacağını şaşırır. Bundan sonra cinayetler işlemeye başlar. Bu cinayetleri niçin işlemiştir. Joker lakabı alan Arthur’a ne olmuştur? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Joker filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Joker Filminden Kareler

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 5.17 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Joker Filmi Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR