Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception – Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: İnception – Başlangıç

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu

Filmin Yılı: ABD, İngiltere – 2010

IMDB: 8.8

Filmin Yönetmeni: Christopher Nolan

Filmin Oyuncuları: Ellen Page, Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Michael Caine

Filmin Süresi: 148 Dakika

İnception – Başlangıç Fragman İzle

İnception – Başlangıç Özet ve Detaylar

Bilim kurgu filmi sevenlerin bir numarası haline gelen 2010 yapımı İnception filmi gerek filmin senaryosuyla gerek oyuncu kadrosuyla izleyenleri büyüleyen bir yapım oluyor.Filmin konusuna gelirsek baş kahramanımız  Dom Cobb başlangıçta belirsiz nedenlerden dolayı kaçak olan ve Amerika’daki evine çocuklarının yanına dönemeyen  usta bir bilinçaltı hırsızıdır. İnsanların rüyalarına girerek onlar için önemli olan sırları zihinlerinden çalan biridir.

Ardından Dom’a, özel bir iş yapması karşılığında  hayatını, özgürlüğünü geri vereceğini söyleyen güçlü bir işadamı, Saito (Ken Watanabe) gelir. Saito, Dom’un imkansız olanı yapmasını istiyor.Dom’un bir fikri çalmak yerine, Robert Fischer’ın babasının milyarlarca dolarlık şirketini “duygusal” nedenlerle parçalamasına neden olacak bir fikir yerleştirmesini istiyor.  Bu görevi tamamlamak için bir ekip toplayacaktır Cobb. Bu ekip üyeleri Dom’un uzun süredir yardımcısı olan Arthur ,Aldatma ustası Eames, Kimyager Yusuf, Labirent yaratacak olan mimar Ariadne ve Dom’un takımda olmayan ama Dom’a hayallerini paylaşmayı öğreten profesör olan kayınpederi vardır.

Dom’un intihar eden eşi Mal , Cobb’un kendi hayal dünyasına bir tür musallat olur, hayatı için bir hak iddia etmese bile aklını karıştırmaya niyetlidir. Buna izin vermez, ancak Dom’un yeni mimarı Ariadne  bunu anlar ve bu da Dom ile hayallerini paylaşmanın ne kadar tehlikeli olduğunu anlamasını sağlar. Her dakikasını merakla izleyeceğiniz bu inanılmaz bilimkurgu filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum. İyi seyirler dilerim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İnception – Başlangıç Filminden Kareler

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İnception - Başlangıç Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.07 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnception – Başlangıç Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR