Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: I Care A Lot

Filmin Türü: Gerilim, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2020 – İngiltere

IMDB: 6.3

Filmin Yönetmeni: J Blakeson

Filmin Oyuncuları: Chris Messina, Dianne Wiest, Eiza González, Peter Dinklage, Rosamund Pike

Filmin Süresi: 118 Dakika

I Care A Lot Fragman İzle

I Care A Lot Özet ve Detaylar

Netflix‘in dün vizyona giren ve kendi tabiriyle ”kara komedisi” I Care a Lot, o kadar beyin yakan olmasa da Rosamund Pike‘ın Gone Girl‘vari dönüşü denilebilecek cinsten bir film. Oldukça karışık eleştirilere maruz kalmışken yine de şaşırtıcı şekilde sonuna kadar aynı merakla da kendini izlettiren bir yapıya sahip. Filmin müzikleri ve kostüm tasarımı inanılmaz başarılı. Beni en çok etkileyen ve izledikten sonra da filmin konusuyla ne kadar örtüştüğünü bir kez daha hatırlatmış olan giriş müziği oldu öncelikle. Death In Vegas‘ın ağıt, cenaze ayini anlamın gelen ve muhtemelen yaşamının son demlerini yaşayanların ağır çekim dans ettiği ”Dirge” şarkısıyla başlıyor. Özellikle klibini de izlerseniz ne dediğimi ve nasıl hayret ederek filme yakıştırdığımı anlayacaksınız.

Ana karakterimiz ve anti kahramanımız Marla Grayson (Rosamund Pike) ve sevgilisi Fran (Eiza González), ABD’deki yasal varis (legal guardian) sistemini avucunun içinde tutan bir düzenbaz çetesi. Öyle ki artık doktorlar da hakimler de ellerinde ve sistemi kendileri lehine çevirerek yürütmeyi oturtmuş bir düzenleri var. Özetle ve basitçe, artık kendine bakmaktan yoksun ve kimsesi olmayan yaşlıları, acil mahkeme kararıyla kendi velayetleri altına alarak mükemmel bir hayat yaşıyorlar. Yaşlılar anlaşmalı bakım evinde kalırken, Marla ve Fran de mal varlıklarını iyi niyet adı altında istediği gibi yönetiyor. Bazen bu duruma isyan eden çocuklar çıksa da sistem bu şekilde ve ancak fantastik bir filmde olacak kadar pürüzsüz çalışıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

I Care A Lot Filminden Kareler

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

I Care A Lot Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR