Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Humraz: Cin Tarikatı

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Tayfun Can Demirtaş

Filmin Oyuncuları: Atakan Teke, Bahar Günal, Duygu Gökçe, Enver Kurucan, Muhittin Gündeşli

Filmin Süresi: 72 Dakika

Humraz: Cin Tarikatı Fragman İzle

Humraz: Cin Tarikatı Özet ve Detaylar

Humraz Cin Tarikatı filmi izlemeden önce film ile ilgili filmin konusunu,gösterdiği başarıyı aldığı geri dönüşleri paylaşacağım sizinle. Bu yılın en çok beklenen korku filimlerinden biri olan Humraz Cin Tarikatı filmi korku filmi sevenlerin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz severek takip ettiği bir yapım olma yolunda gidiyor. Beyaz perdeye çıktığı andan itibaren iyi bir gişe yapamamasına rağmen büyük bir kitle tarafından baya ilgiyle söz edilen bir yapım oldu. Filmin ses efektlerinin izleyicide yarattığı korku, heyecan, tüyler ürperten sahneleriyle büyük beğeni topladı. Aynı zamanda sahneler arası geçişler hayranlık uyandırdı. Senaryosunu İzmirde yaşanmış gerçek olaylardan esinlenirek yapılması filmin gerçekliliğini oldukça artırmış ve filmi oldukça izlenilir kılmış. Filmin hasılatının beklenilenden az olmasına rağmen aldığı olumlu geri dönüşler acaba devam filmi gelecek mi sorusunu akıllara getirdi.

Humraz Cin Tarikatı filminin konusu anne babasını çok küçük yaşlarda faili meçhul bir şekilde kaybeden ana karakterimiz Tuğba’nın Humraz Cin Tarikatına olan ilgisiyle başlıyor. Üniversitede arkeoloji bölümünden mezun olan olan Tuğba’nın en büyük destekçisi ağabeyi Selim olacaktır. Yüksek lisans yapan Tuğba Humraz Cin Tarikatını araştırmak için Derinsuyluk Köyüne ağabeyi Selim ve akıl hocası durumundaki danışman öğretmenin rehberliğiyle gidecektir. Bu köyün civarlarında Humraz adındaki eski oluşumun izlerine tanıklık edecektir. Tuğba bu arayışına devam ettikçe kanını donduran gerçeklerle karşılaşacaktır. Hepinize korku dolu seyirler dilerim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Humraz: Cin Tarikatı Filminden Kareler

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Humraz: Cin Tarikatı Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR