Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Holiday In The Wild

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Ernie Barbarash

Filmin Oyuncuları: Colin Moss, Johnowen Lowe, Kristin Davis, Rob Lowe, Thandi Puren

Filmin Süresi: 85 Dakika

Holiday In The Wild Fragman İzle

Holiday In The Wild Özet ve Detaylar

Holiday In The Wild filminde; Kate oğlu Luke’den ilk defa ayrılacaktır. Kocası Drew ile beraber oğlunu yolcu ettikten sonra, ikinci bir balayı planlamış bunu kocasına söylediğinde, kocası ondan ayrılacağını açıklamıştır. Kate hiç beklemediği bu cevap karşılığında üzülmüş ancak Zambiya’ya planladığı safari tatiline yalnız gitmeye karar verir. Kate tatil yapacağı Afrika ülkesi Zambiya’daki hoteline gelir. Sonraki gün safarinin yapılacağı kulübe denen hotele gidecektir. Gideceği yere ufak bir uçak ile gidecektir.

Holiday In The Wild filminde; Uçağı kullanan Derek, uçağı ormanın içine indirir. Kate bu duruma çok şaşırır. Derek, Kate’ye uçakta beklemesini kendisinin az bir işi olduğunu söyler. Kate, Derek’in peşinden uçaktan iner. Derek öldürülen ana filin yanındaki yavru file yardım etmeye çalışmaktadır. Kate’nin yardımı ile yavru fili yatırıp, sakinleştirirler. Derek fil için yardım ekibini çağırır. Kate fil yüklendikten sonra yavru fil ile beraber gideceğini söyler ve arabaya biner. Araba yavru fili fil barınağına getirmiştir.

Holiday In The Wild filminde; Bu barınak yardım fonları tarafından desteklenen ve kaçak avcıların annelerini öldürdüğü yavru filleri doğal hayata hazırlayan bir yerdir. Kate, on beş günlük tatili bitince gitmekten vaz geçer ve tatiliniş uzatır. Kate mesleği olan Veteriner Doktorluğu bu kampta yapmaya başlar. Kate buradaki hayvanlara çok alışmıştır. Kurtardıkları yavru file Manu ismini vermişlerdir. Bu fil ile kendi ilgilenmektedir. Yeni yıl gelirken oğlu Luke sürpriz yaparak yanına gelir. Kate buna çok sevinir.

Holiday In The Wild filminde; Bu arada Kate ile Derek arasında bir aşk başlamıştır. Ancak bunu ikisi de birbirine itiraf edememektedir. Luke okulu bırakıp müzik grubu ile çalacağını söyler. Kate oğlu gittikten kısa bir süre sonra ülkesine geri döner. Burada veterinerliğe başlar. Ayrıca oğlu için çözümde bulur. bulduğu çözüme göre oğlu üniversitede müzik bölümünü okuyacaktır. Kate geri dönecek mi? Bu sorunun cevabını bulabilmek için, Holiday In The Wild filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Holiday In The Wild Filminden Kareler

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.01 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Holiday In The Wild Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR