Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Harry Potter ve Sırlar Odası – Harry Potter and The Chamber of Secrets

Filmin Türü: Aile, Fantastik, Macera

Filmin Yılı: 2002 – ABD

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Chris Columbus

Filmin Oyuncuları: Alan Rickman, Bonnie Wright, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

Filmin Süresi: 161 Dakika

Harry Potter ve Sırlar Odası Fragman İzle

Harry Potter ve Sırlar Odası Özet ve Detaylar

Sekiz filmlik Harry Potter serisinin ikinci filmi olan Sırlar Odası’nda Harry Potter evrenine dair merakımız ve sempatipimiz artıyor diyebilirim. J.K Rowling’in yazarlığını yaptığı Harry Potter serisi, özgün bir macera filmidir. Yaklaşık üç saat olsa da sıkılmak bilmeyeceğiniz film, bittikten sonra da hikayenin devamına dair merak uyandırıyor.

Harry, Ron, Hermione için ilk filme göre daha çetinleşen mücadelelerin söz konusu olduğu filmde hikayeye Lucius Malfoy,Ginny Weasley, Dobby’nin de dahil olduğunu da görüyoruz. Dobby isimli cinin Potter’ı koruma çabalarının bazen nasıl farklı sonuçlar verdiğinin ve Potter’ı yeni maceralara sürüklediğini gördüğümüz Sırlar Odası filmi adını ana konusundan almıştır. Filmdeki ana unsur olan Sırlar Odası, başlarda olup olmadığı meçhul olan, Slytherin’in adını aldığı kurucusu Salazar Slytherin tarafından anne, babasından biri muggle olanların -onlarca bulanıkların- Hogwarts büyücük okulunda eğitim almaması isteminin gerçekleşmemesi sonucunda yaptığı iddia edilen gizli bir odadır. Bu odanın içinde Hogwarts’ta safkan olmayan öğrencileri avlamak adına bir canavar bulunur. Ancak Slytherin’in varisinin açacağı bu oda öğrenilir ki yıllar önce açılmış ve okulda “safkan” olmayan bir öğrenci ölür. Bu bilgiyi bulduğu günlükte öğrenen Harry, Tom Riddle hakkında bilgi öğrenmeye başlar. Hagrid’in de konuyla bağlantısı olduğunu öğrenen Harry, Ron, Hermione üçlüsü bu sorunu çözmek için yeniden maceralardan maceralara atılacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Harry Potter ve Sırlar Odası Filminden Kareler

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.75 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com

Harry Potter ve Sırlar Odası Sansürsüz İndir YAPILAN YORUMLAR