Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Hailey Dean Gizemi 4 – Hailey Dean Mysteries Death on Duty 4

Filmin Türü: Gizem, Suç

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Kanada

IMDB: 6.9

Filmin Yönetmeni: Michael Robison

Filmin Oyuncuları: Alexander Cendese, Christopher Rosamond, Kellie Martin, Todd Thomson, Viv Leacock

Filmin Süresi: 120 Dakika

Hailey Dean Gizemi 4 Fragman İzle

Hailey Dean Gizemi 4 Özet ve Detaylar

Hailey Dean Gizemi 4 – Hailey Dean Mysteries Death on Duty 4 filminde; Hailey Dean, yakın dostu Dedektif Finch’in deniz askeri olan arkadaşı Körth’ün öldürülmesi sonucunda ona yardımcı olmak için, beraber çalışmaya başlarlar. Hailey Dean daha önce savcı yardımcısı olması ve olayları süzmekte yeteneği sayesinde yakın dostuna yardımcı olmaya çalışacaktır. Dedektif Finch’in daha önce Irak’ta beraber çatışmaya girdiği dostu Körth, eşine yakın olmak için, tayinini yakın askeri üsse aldırmıştır. Fakat biraz sıkıntılı görünmektedir. Körth, Finch ile konuşmak istediğini söyler, iki gün sonrasına görüşmek üzere anlaşırlar.

Hailey Dean Gizemi 4 – Hailey Dean Mysteries Death on Duty 4 filminde; Sabah olduğundan askeriyeden Finch’i görmeye gelirler, Körth kayıptır. Finch, Körth’ü bulmaya kararlıdır. Hailey Dean, arkadaşına yardımcı olur. Kayıp askerin kolundaki takip cihazından nerede olduğunu bulurlar. Fakat dedektif Finch’in arkadaşı ölmüştür. Olayı haber alan askeri polis olaya el koyar. Bütün delilleri alır. Askeri polis yaptığı basit araştırma sonucu bu olayın ormanlık alanda bir gasp işi olduğuna kanaat getirmektedirler. Finch ve Hailey Dean ise bu olayda bir gariplik olduğunu, bunun bir cinayet olma olasılığının yüksek olduğunu düşünürler. Araştırmalarını bu yönde yoğunlaştırırlar.

Hailey Dean Gizemi 4 – Hailey Dean Mysteries Death on Duty 4 filminde; İlk önce ölen adamın son 48 saatte gittiği yerleri takip cihazından çıkartırlar. Son gün askeriyeye ürün satan iki şirketi denetlemiştir. Ayrıca farklı bir şey yapmamıştır. İkili araştırmalarına devam ederken, ormanlık alanda bir kadın cesedi bulunur. Polis onları cesedin bulunduğu yere çağırır. Bu cinayeti polis soruşturacaktır. Ölen kadının kim olduğunu bulmuşlardır ancak ilk başta kimliği belirsiz derler. Çünkü bu kadında askeri üste görevli bir askerdir. Körth’ün eşi Kelly’i sorgularlar. Kelly bu kadını tanımadığını söylese de daha sonra bu kadınla tartışma görüntüleri ortaya çıkar. Askeriyeye mal satan şirketlerde şüpheliler arasındadır. İkili bu cinayetleri kim veya kimler işlediğini bulabilecek mi? Göz önündeki şüphelilerden biri mi bu cinayetleri işledi? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Hailey Dean Gizemi 4 – Hailey Dean Mysteries Death on Duty 4 filmini indirip, Sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde, full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hailey Dean Gizemi 4 Filminden Kareler

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 965 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hailey Dean Gizemi 4 Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR