Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable 

Filmin Türü: Aile

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.8

Filmin Yönetmeni: Mauro Scandolari

Filmin Oyuncuları: Rebecca Davis, Marley Estrada, Jill Galbraith

Filmin Süresi: 60 Dakika

GO! Unutulmaz Bir Parti Fragman İzle

GO! Unutulmaz Bir Parti Özet ve Detaylar

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Mercedes, kızı Lupe, oğlu Alvaro ile yılbaşı tatilini geçirmek için lüks bir hotele giderler. Yanlarında kendi arkadaşı, oğlunun ve kızının arkadaşları vardır. Kocası Ramiro’ya çok kızmaktadır. Çünkü o bu yılbaşına yeni ortaya çıkan diğer kızı ile girmeye karar vermiştir. Lupe üvey kardeşini öğrenince fena halde bozulur. Ayrıca üvey kardeşi ile aynı grupta şarkı söylemişlerdir. Ramiro ve kızı Mia ise yılbaşı tatili için gittikleri hotelde sorun çıktığından, başka hotele yerleştirirler.

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Yerleştikleri yeni hotelde karısı ve diğer çocukları vardır. İki grup hotelde karşılaştıklarında büyük olay olur. Mercedes, kocası ve kızının hotelden ayrılmasını ister. Ramiro, hotelden ayrılmayacaklarını söyler. O zaman kendisi ayrılmak ister ancak kızı ve oğlu burada kalmak istediklerini söyleyince kabul eder. Ancak bir şartı vardır. Oğlu Alvaro’nun Mia’ya ilgisi olduğunu bildiğinden onların yan yana gelmemesi şartını koşar. Mia’nın peşinde sadece Alvaro yoktur, aynı zamanda grubun üyesi ve arkadaşı Juanma’da ilgi duymaktadır. Alvaro arada annesinin yasağını delip Mia ile görüşmeye çalışır.

GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filminde; Juanma ünlü bir sanatçıyı paparazzilerden kurtarınca, özel bir partiye davet edilir. Juanma, bu partiye Mia’yı da davet eder. Juanma ve Mia bu partiye katılırlar. Hatel dışında ki bu partiye Mia’nın gittiğini öğrenen Lupe, arkadaşı ile beraber partiye gitmeye karar verir. Alvaro, Juanma’nın Mia ile bu partiye gittiğini öğrenince o da Lupe ile gitmeye karar verir. Lupe, partiye sahneye çıkacak bir sanatçı adı ile girer. Arkadaşı ve Alvaro’yu da yardımcıları olarak tanıtır. Gençlerin hepsi aynı partide buluşmuştur. Ancak onların partide olduğunu duyan Mercedes direk oraya gelir. Mercedes çocukları yakalayacak mı? Lupe üvey kız kardeşi ile anlaşacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, GO! Unutulmaz Bir Parti – Go! La Fiesta Inolvidable filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

GO! Unutulmaz Bir Parti Filminden Kareler

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 721 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GO! Unutulmaz Bir Parti Sansürsüz 4K İndir YAPILAN YORUMLAR