Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz Full İndir

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Sansürsüz Full İndir

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Savaş

Filmin Yılı: 2019 – ABD, Almanya

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: Terrence Malick

Filmin Oyuncuları: August Diehl, Bruno Ganz, Jürgen Prochnow, Matthias Schoenaerts, Michael Nyqvist

Filmin Süresi: 173 Dakika

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Fragman İzle

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Özet ve Detaylar

2019 yapımı güzel bir dram filmi İzlemek isteyenlerin büyük beğenisini toplayacak olan filmi Gizli Bir Yaşam full indir platformundan güvenli bir şekilde indirerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Vicdani ret fikrini savunan ve aynı zamanda trajik bir geçmişe sahip olan Franz Jagerstatter’in yaşadıklarını konu alan film ünlü bir yapım olarak film kategorilerinden yer almıştır.

Yönetmenliğini Terrence Malick’in üstlendiği yapımın senaristi ise gene ünlü yönetmendir. Filde Franz Jagerstatter’e August Diehl can vermektedir. Usta yönetmenin muazzam senaryosu ünlü oyuncunun harika oyunculuğu ile mükemmel bir şekilde hayat bulmuş ve ortaya olağanüstü bir dram filmi çıkmıştır. Biyografik türünde izlerini taşıyan bu film seyircisinden tam not almayı hak eden yapımlar arasındadır.

Bitip Giden Hayatlar

Avusturyalı bir adam olan karakterin 2. Dünya Savaşı yaşadıklarının ardından Naziler ile savaşmaktan kaçınması sonucu idam edilmesi konusunu işleyen Gizli Bir Yaşam full indir seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bu yaşam dolu güzel filmi indirerek istediğiniz zaman internet ihtiyacı duymadan kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Dram filmlerinin uzunluğunu bu filmde de görmekteyiz. 2 saat 54 dakikalık film uzun süresine rağmen seyircisine keyifli dakikalar sunmayı başarmış bir yapıttır. Biyografi dalındaki iyi filmlerin yokluğunu yaşayanların güzel vakit geçireceği film seyircisini memnun edecek konumdadır. Savaş yıllarında yaşanılan olumsuzlukların tasavvur edildiği film ile güzel vakit geçirmeniz hedeflenmiş ve olumlu eleştiriler filmi üst sıralara taşımıştır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Filminden Kareler

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

Gizli Bir Yaşam - A Hidden Life Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 12.29 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gizli Bir Yaşam – A Hidden Life Sansürsüz Full İndir YAPILAN YORUMLAR